Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 листопада, 11:44:02

На Чернігівщині Держекоінспекція перевірила медичні заклади

13.10.2011   08:43

Протягом III кварталу п.р. Державною екологічною інспекцією у Чернігівській області було перевірено 20 підприємств, організацій і установ, на яких утворюються “медичні відходи”, з них планово – 14.

За результатами перевірок у сфері поводження з медичними відходами, складено 13 протоколів, посадових осіб притягнуто до адмінвідповідальності. Загальна сума штрафів складає 4 131 грн.

Основними порушеннями, які виявлені, це – відсутність дозвільних документів на спецводокористування та дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, відсутність дозволів та лімітів на утворення та розміщення відходів на 2011 рік та відсутність ведення первинного обліку відходів.

Керівникам підприємств надані приписи щодо усунення виявлених порушень.
Підприємствам нараховані значні суми збитків за самовільне водокористування та здійснення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря без дозволів.
На підприємствах є договори на передачу відходів підприємствам, що займаються утилізацією відходів.

В той же час, у ІІІ кварталі, Інспекцією було перевірено 7 підприємств, що займаються утилізацією відходів. За результатами перевірок складено 6 протоколів, посадових осіб притягнуто до адмінвідповідальності на загальну суму штрафів 2 244 грн.

На ІV квартал п.р. заплановано перевірити 7 підприємств, організацій і установ, на яких утворюються “медичні відходи” та 2 підприємства, що займаються утилізацією відходів.

Останні новини Чернігівщини

Робота є на підприємствах легпрому

Робота є на підприємствах легпрому 10:43

Традиційно однією з провідних галузей економіки Чернігівщини є легка промисловість.В області зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому. Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, підприємства працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації 10:10

Забезпечувати функціонування міста в умовах війни, продовжити відновлювати пошкоджені об'єкти інфраструктури, сприяти стабільному функціонуванню економіки. Це кілька з пріоритетних напрямків, за якими планує жити та працювати Чернігів протягом наступного року. Вони визначені проєктом Програми економічного та соціального розвитку на 2023-й, який погодили на засіданні виконавчого комітету 24 листопада.

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині 10:05

Господарським судом Чернігівської області задоволено позови прокурорів про визнання незаконними та скасування рішень органів місцевого самоврядування про ліквідацію п’яти загальноосвітніх шкіл у Корюківському та Прилуцькому районах.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія. 09:27

Лабораторія цитогенетики займається діагностикою хромосомної патології, проводить каріотипування подружніх пар, дітей, пацієнтів з проявами хромосомних синдромів та каріотипування абортивного матеріалу з використанням різних методів диференційного забарвлення. Вона оснащена сучасним обладнанням та комп’ютерною програмою «Luciа».