Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 08:05:08

Кордон на Чернігівщині перетнуло близько 5 мільйонів громадян

22.11.2013   12:02

На 11 відсотків зросла кількість громадян, що перетнули кордон у Чернігівській області протягом січня-жовтня.

Аналізуючи ситуацію начальник Чернігівської митниці Міндоходів Олександр Іванов, зазначив що аналогічно зростає і потік транспортних засобів та вантажів пропущених через кордон. Загалом цьогоріч через пункти пропуску прослідувало 4,9 мільйонів громадян, 1,2 мільйони транспортних засобів та 5,4 тисяч тонн вантажів.
 
Заходи, що вживаються митницею для забезпечення комфортного та швидкого перетину кордону, спрямовані на зменшення кількості митних оглядів та часу митного оформлення товарів. Тільки у жовтні відбулось зменшення середнього часу митного оформлення товарів за митним деклараціями у митних режимах експорт та транзит у середньому в 1,3 рази.

Також з жовтня, відповідно до вимог статті 259 Митного кодексу України, суб’єкти господарювання надають до митного оформлення попередню митну декларацію, що містить усю необхідну інформацію для здійснення випуску товарів у відповідний митний режим без пред’явлення їх митному органу. За місяць було оформлено 687 таких декларацій.

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.