Прокуратура змусила підприємство компенсувати збитки освітянам
Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних та кримінальних справ залишив без змін рішення суду першої та апеляційної інстанцій, яким задоволено позов прокурора Куликівського району про стягнення з приватного підприємства безпідставно отриманих бюджетних коштів на суму понад 150 тисяч гривень за поставку навчальним закладам району вугілля неналежної якості.
В 2012 році одне з підприємств Дніпропетровської області уклало угоду про поставку навчальним закладам вугілля на суму понад 600 тисяч гривень. Однак, як встановила прокурорська перевірка, вугілля надійшло неналежної якості, чим бюджету було завдано збитків на суму понад 150 тисяч гривень.
На даний час вживаються заходи для забезпечення виконання рішення суду.
Останні новини Чернігівщини
Резонансне вбивство поліцейського в місті Бахмач. Засуджено контролера Служби судової охорони 12:45
За апеляційною скаргою прокурора Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та постановив новий, яким 28-річного контролера Служби судової охорони в Чернігівській області визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).
На Чернігівщині росіяни поцілили в приватний житловий будинок: поліція документує наслідки 12:44
Ввечері 18 листопада росіяни вкотре атакували мирне населення м. Семенівка Новгород-Сіверського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:42
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59
До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.
19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58
День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression