Надзвичайні в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 21 листопада по 08 годину 22 листопада 2013 року
МНС
Протягом доби зареєстровано 1 пожежу в житловому секторі.
Пожежа в житловому секторі Н-Сіверський р-н, с. Кірове О 04 год. 20 хв. виникла пожежа безгосподарчої будівлі. Вогнем пошкоджено стіну на площі 4 кв. м. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 15 000 грн.
Виявлення та знищення ВНП:
О 09 год. 10 хв. 21.11.2013 року на Прилуцькому міському сміттєзвалищі було виявлено 1 артилерійській снаряд калібром 45 мм, часів ВВв. Місце знахідки охороняється співробітниками Прилуцького МВ УМВС України у Чернігівській області. Знищення даного ВНП планується здійснити групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП У ДСНС в Чернігівській області 22.11.2013 року.
Інші повідомлення:
О 09 год. 35 хв. 21.11.2013 року для вилучення тіла загиблої гр. Ч., 1967 р.н., з колодязя за адресою: Куликівський район, с. Грабівка, залучалося відділення 8 ДПРП смт Куликівка (1 одиниця техніки, 4 чоловіки особового складу).
Станом на 06 год. 30 хв. 22.11.2013 року на пункті пропуску "Сеньківка", Городнянського району проїзд з боку українського кордону вільний. Протягом доби до розгорнутого Управлінням ДСНС України у Чернігівській області пункту обігріву (1 палатка УСБ-56, 1 польова кухня, 1 од. техніки, 2 чол. особового складу) водії транспортних засобів за допомогою не звертались.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.