Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 травня, 03:37:10

Від травм, отриманих у побуті, загинули 898 осіб

22.11.2013   08:00

Основні причини смерті від побутового травматизму

Упродовж січня-вересня 2013 року від травм, отриманих у побуті, загинули 898 осіб.

Найбільше смертей (29,7% загальної кількості загиблих у побуті) трапилося в результаті навмисних самоушкоджень (267 осіб проти 238 за січень-вересень 2012 року).

Наступними за розповсюдженістю були транспортні нещасні випадки (13,4% загиблих у побуті). Порівняно із січнем-вереснем 2012 року їх кількість збільшилася на 13,2%. Серед загиблих в результаті ДТП пішоходи становили 42,5%.

На третьому місці - випадкові отруєння та дія алкоголю (13,1% загиблих). Їх стало на 16,3% менше, ніж рік тому.

Порівняно із січнем-вереснем минулого року на 22,2% збільшилася кількість загиблих від нещасних випадків, спричинених дією електричного струму, на 11,3% зросла кількість випадкових утоплень.

У той же час у 3 рази зменшилася кількість загиблих від нещасних випадків, пов'язаних із дією природних факторів (від переохолодження та ураження блискавкою), на чверть - від наслідків нападу з метою вбивства чи нанесення ушкодження, на 22,2% - від випадкових отруєнь іншими отруйними речовинами (крім алкоголю) та на 7% - від падінь.

Останні новини Чернігівщини

«Допомога і всебічна підтримка мешканців громади – мій пріоритет у службі», – поліцейський офіцер Ічнянської громади Олександр Генці 11:09

29-річний Олександр Генці став першим на Чернігівщині поліцейським офіцером громади. «Шериф» служить в рідній Ічнянській територіальній громаді і йому близьке гасло «Я – тут, щоб оберігати, захищати, жити та працювати».

Сенсорний кіоск вже біля художнього музею імені Галагана на Валу 11:06

Біля Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана відкрили перший туристичний сенсорний кіоск, який реалізується у рамках проєкту регіонального розвитку «Чернігівське князівство від тисячолітньої історії до сучасної туристичної промоції». Ще до початку війни з метою популяризації туристичного потенціалу області було придбано 8 сенсорних кіосків.

Представники 5 країн ЄС та УВКБ ООН на Чернігівщині: що вже зроблено і в чому може полягати подальша допомога 11:04

Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) надає різнопланову підтримку жителям Чернігівщини з моменту, коли постраждалі території стали доступні гуманітарним організаціям. За цей час напрями допомоги суттєво розширилися: від гуманітарних вантажів до програм з відновлення житла.

єВідновлення: затверджений персональний склад комісії, що розглядатиме заяви від чернігівців про надання компенсації за пошкоджене житло

єВідновлення: затверджений персональний склад комісії, що розглядатиме заяви від чернігівців про надання компенсації за пошкоджене житло 11:00

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 23 травня затвердив персональний склад комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна та положення про діяльність цієї комісії.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 102 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги громадянам

Упродовж минулого тижня надзвичайники 102 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги громадянам 10:56

Упродовж минулого тижня (з 22 по 29 травня 2023 року) щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 202 чоловіка особового складу та 72 одиниці основної й спеціальної техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ