Семенівський район : внаслідок необережності при курінні загинув чоловік
Повідомлення про загорання житлового будинку в с. Радомка Семенівського району надійшло до рятувальників 17 листопада о 07:55. Мешканці даного населеного пункту сповістили, що у одній із осель по вул. Миру з-під даху йде дим. Помітивши це, люди одразу вибили вхідні двері та забігли у будинок. Там вони знайшли без ознак життя 57-річного домовласника й винесли його на вулицю.

МНС
За викликом на місце події негайно прибула місцева сільська пожежна команда, яка за пів години ліквідувала горіння в кімнаті оселі. Вогнем пошкоджено ліжко, домашнє майно, а також підлогу та стіну на площі 11 кв.м.
За попередніми даними встановлено, що ввечері напередодні трагедії господар оселі вживав алкоголь, а потім ліг відпочивати. Скоріш за все чоловік перед сном закурив, а коли став засинати, то не помітив, як випустив з рук недопалок та почалася пожежа. Надихавшись диму людина загинула.
У зв’язку з цим, управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій застерігає: ні в якому разі не паліть у ліжку, а тим більше напидпитку, ретельно гасіть недопалки та слідкуйте, щоб іскри від цигарки не потрапили на спалими речі.
Останні новини Чернігівщини

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа» 14:42
Грантова програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яку адмініструє Державна служба зайнятості, - не просто про гроші, а про довіру та можливості, про людей та бізнес, які працюють у найважчі часи і мотивують інших.