Суд поновив реєстрацію жертв "чорних ріелторів" в їх квартирі
На виконання постанови Чернігівського окружного адміністративного суду та ухвали Київського апеляційного адміністративного суду скасовано рішення Деснянського районного у м.Чернігові відділу державної міграційної служби про зняття з реєстрації за місцем проживання родини Єреськів з неповнолітньою дитиною.
Про це повідомляє прес-служба Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.
Нагадаємо, що мешканці м.Чернігова Борис та Тетяна Єреські з 2007 року борються за свою 1-кімантну квартиру, яка стала об’єктом махінацій ділків з нерухомістю.
З 2010 року триває слідство по кримінальній справі, порушеної за фактом шахрайства з житлом родини Єреськів та інших чернігівців з боку так званих «чорних ріелторів».
Станіслав Рябченко, який претендував на квартиру Єреськів, двічі намагався незаконно потрапити до спірного помешкання. Під час другої спроби в квітні 2013 року він помер на порозі зламаної квартири від серцевого нападу.
Справа знаходиться на контролі Уповноваженого Верхової Ради України з прав людини та правозахисних організацій.
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.