Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 лютого, 09:28:32

Розвиток жіночих ініціатив в дії

16.11.2013   13:15Агенцiя

15 листопада відбулася зустріч з жінками-лідерами, представниками ініціативних груп та громадських організацій міста, під час якої обговорювалися питання подальшої конструктивної співпраці громадських формувань та владних структур у напряму розвитку пріоритетних завдань територіальної громади.

Заступник Ніжинського міського голови Олег Баранков під час свого виступу  підкреслив  важливу участь жінок в прийнятті  економічних, соціальних та політичних рішень в суспільстві, у впровадженні гендерної рівності, поширенні позитивного досвіду щодо власної самореалізації тощо.

Аналізуючи  роботу жіночих організацій в нашому місті, було наголошено на значному інтелектуальному та творчому ресурсі  ніжинських жінок, на  проведенні величезної роботи ветеранської організації, Ліги-клубу ділових жінок,  членів Спілки жінок України, громадської організації «МАМА- 86», ініціативних груп, що об’єднали обдаровану молодь. Ще  чимало невикористаних резервів та напрямів роботи, яких необхідно  реалізувати.

Гострим  залишається і питання  виділення приміщення для  громадських структур. Жінки одноголосно вирішили  звернутися до керівництва міста  з  даного  питання. Це стане поштовхом  створення  в місті ресурсного  жіночого центру.

Голова Ніжинської громадської організації Спілки жінок України, продовжуючи діалог, зазначила, що лише спільними зусиллями реально вирішити підняті сьогоденні проблеми. Форум ділових та творчих жінок Ніжинщини, що проходив у жовтні ,   став цьому підтвердженням. Актуальним залишається  і питання залучення  коштів для проведення заходів, акцій, творчих вечорів, презентацій, тому   із зацікавленістю  присутні на зустрічі  жінки  дізналися про участь у грантових програмах, про умови та вимоги щодо підготовки проектів на Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Досвідчені керівники організацій висловили власне бачення щодо розробки таких програм та проектів і  підтримали пропозиції Тетяни Бассак.

Також учасниці  зібрання  мали змогу  розповісти про  роботу та напрацювання своїх організацій. Жваво відреагували і на презентацію Олени Овчар, яка запропонувала методику скандинавської ходьби та запросила усіх  приєднатися до здорового способу життя.

Прикрасою став перегляд авторської відеопрезентації Наталії Горбатюк про жінок міста.

Сподіваємось, що налагоджений діалог продовжиться  і відкриє нові можливості та перспективи у спільному бажанні працювати нам розвиток рідного міста.

Останні новини Чернігівщини

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року 09:24

Виконання рішення суду є невід’ємною частиною права на справедливий суд. Судові рішення є обов’язковими до виконання на всій території України.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:58

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 24 лютого до 8:00 25 лютого 2020 року.

Шкільну котельню Козелецької громади переобладнали

Шкільну котельню Козелецької громади переобладнали 08:31

Школи Козелецької об'єднаної громади активно провадять модернізацію котелень. Скрипчинська школа - 8 заклад освіти з початку створення ОТГ, де переобладнали котельню.

Очільник ВООЗ: Пік епідемії китайського коронавірусу вже минув

Очільник ВООЗ: Пік епідемії китайського коронавірусу вже минув 08:17

Пік епідемії китайського коронавірусу Covid-19 припав на період з 23 січня до 2 лютого, нових випадків зараження у Китаї стає все менше.

Новгород-Сіверський: про нещасні випадок на виробництві

Новгород-Сіверський: про нещасні випадок на виробництві 08:13

18 лютого, в цеху технічної крейди ПрАТ «Новгород-Сіверський завод будівельних матеріалів», працівник зазнав важкої травми - відкритий перелом лівої плечової кістки з рвано-скальпованими ранами лівого передпліччя та множинними дрібними скальпованими ранами обох кистей з відривом нігтьових пластин I-II-III пальців обох кистей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини