Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 10:43:34

Підвищили професійну компетентність юрисконсульти

13.11.2013   13:25Агенцiя

12 листопада у Чернігівському ОЦЗ відбувся семінар-навчання з головними спеціалістами-юрисконсультами базових центрів зайнятості, на якому йшлося про зміни до законодавства про зайнятість населення та вдосконалення організації правової роботи.

Нагадаємо, що Державна служба зайнятості з поточного року працює за новим ЗУ "Про зайнятість населення". Отож на практиці виникає чимало питань щодо впровадження нововведень та забезпечення нагляду за додержанням законодавства. Актуальним залишається застосування Порядку виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників.

Начальник юридичного відділу обласного центру зайнятості Марина Чаус акцентувала увагу присутніх на порядку проведення органами прокуратури перевірок при здійсненні нагляду за додержанням і застосуванням законів в базових центрах зайнятості.

У семінарі взяли участь представники Головного управління юстиції у Чернігівській області, які у своїх виступах зупинились на актуальних питаннях правової роботи, правової освіти та систематизації законодавства.

Перед слухачами також виступили начальники відділів обласного центру зайнятості. Зокрема, вони розповіли про практичне застосування норм законодавства про зайнятість населення та загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття, забезпечення збереження соціальних гарантій у сприянні працевлаштуванню особам до 18 років, організацію роботи щодо доступу до публічної інформації та інше.

На завершення учасники семінару обговорили проблемні питання, які виникають при проведенні ними правової роботи в центрах зайнятості, та поділилися досвідом.


Оксана Большак, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи 
 

Останні новини Чернігівщини

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення 10:41

В обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди прийдешнього Міжнародного жіночого дня.

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка 10:21

Ніжинською міською радою оголошено конкурс на розробку найкращої передпроектної візуалізації парку імені Тараса Шевченка. Конкурс триватиме упродовж 50 днів, до 23 квітня. У підсумку переможець отримає 100 тисяч гривень (з урахуванням статті 168 Податкового кодексу України).

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком 10:01

Зміни в мережі міських автобусних маршрутів загального користування, рекомендовані координаційною радою з питань організації транспортного забезпечення населення Чернігова на засіданні 4 березня затвердив виконком міської ради.

В Чернігівській ОДА обговорили питання протидії нелегальній торгівлі нафтопродуктами

В Чернігівській ОДА обговорили питання протидії нелегальній торгівлі нафтопродуктами 09:48

Результати діяльності робочої групи з ліквідації нелегального обігу та торгівлі нафтопродуктами в області за минулий рік, оновлення її складу та плани на поточний рік обговорили на робочій нараді 5 березня.

Держпродспоживслужба посилює контроль за дотриманням карантинних обмежень

Держпродспоживслужба посилює контроль за дотриманням карантинних обмежень 09:33

Напередодні святкових вихідних фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області разом із представниками Нацполіції продовжують проводити моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів насамперед на об'єктах продовольчої і непродовольчої торгівлі, агропродовольчих ринках та в закладах громадського харчування.