Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 14:20:07

Підвищили професійну компетентність юрисконсульти

13.11.2013   13:25Агенцiя

12 листопада у Чернігівському ОЦЗ відбувся семінар-навчання з головними спеціалістами-юрисконсультами базових центрів зайнятості, на якому йшлося про зміни до законодавства про зайнятість населення та вдосконалення організації правової роботи.

Нагадаємо, що Державна служба зайнятості з поточного року працює за новим ЗУ "Про зайнятість населення". Отож на практиці виникає чимало питань щодо впровадження нововведень та забезпечення нагляду за додержанням законодавства. Актуальним залишається застосування Порядку виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників.

Начальник юридичного відділу обласного центру зайнятості Марина Чаус акцентувала увагу присутніх на порядку проведення органами прокуратури перевірок при здійсненні нагляду за додержанням і застосуванням законів в базових центрах зайнятості.

У семінарі взяли участь представники Головного управління юстиції у Чернігівській області, які у своїх виступах зупинились на актуальних питаннях правової роботи, правової освіти та систематизації законодавства.

Перед слухачами також виступили начальники відділів обласного центру зайнятості. Зокрема, вони розповіли про практичне застосування норм законодавства про зайнятість населення та загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття, забезпечення збереження соціальних гарантій у сприянні працевлаштуванню особам до 18 років, організацію роботи щодо доступу до публічної інформації та інше.

На завершення учасники семінару обговорили проблемні питання, які виникають при проведенні ними правової роботи в центрах зайнятості, та поділилися досвідом.


Оксана Большак, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи 
 

Останні новини Чернігівщини

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА 13:43

Упродовж 2019 року на Чернігівщині міграційна активність населення зменшилася проти попереднього року. Зафіксовано 28418 випадків міграційних переміщень: потік вибулих (15207 осіб) перевищив потік прибулих (13211 осіб) і скоротив чисельність населення області на 1996 осіб.

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах 13:33

Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 24 га, знищено 3 та пошкоджено 4 будівлі та споруди різного призначення.

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів 13:16

У Куликівській ОТГ вирішили самостійно забезпечити медичних працівників індивідуальним захистом, адже вони найперші у зоні ризику.

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів 11:33

У Чернігівській області вже засіяли понад 14 тисяч гектарів, або 22% ранніх зернових та зернобобових культур.

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету 11:13

6 квітня у сесійній залі міської ради відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням міського голови Ольги Попенко.