Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 червня, 10:35:59

Оперативники Міндоходів Чернігівщини вилучили підакцизних товарів на 2,3 млн.грн

12.11.2013   12:14Агенцiя

За інформацією оперативного управління Головного управління Міндоходів у Чернігівській області протягом січня-жовтня 2013 року з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму 2,3 млн.грн

Зокрема:

- лікеро-горілчаних виробів  – 666,4 дал. на суму 341,3 тис.грн.;
- спирту – 258,2 дал на суму 168,7 тис.грн.;
- понад 23,9 тисяч пачок тютюнових виробів майже на 282 тис.грн.;
- паливно-мастильних  матеріалів – 117,5 тонн на 1,1 млн.грн..

За незаконне виготовлення, збут або транспортування з метою  збуту підакцизних товарів (ст. 204 Кримінального кодексу України) зареєстровано 29 кримінальних проваджень. Наразі по 16 кримінальним правопорушенням провадження направлені до суду.

Крім того, виявлено та припинено діяльність 10 підпільних цехів з нелегального виробництва товарно-матеріальних цінностей. Вказана продукція при її вживанні може становити загрозу для здоров’я і життя людей.

 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини