Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 серпня, 20:17:21

Фінінспектори Чернігівської області за січень-жовтень 2013 року забезпечили відшкодування втрат на 24,3 млн грн.

07.11.2013   13:07Агенцiя

Протягом січня-жовтня 2013 року фахівцями Держфінінспекції в Чернігівській області забезпечено усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 24,3 млн грн.

До бюджетів різних рівнів, установ, підприємства та організацій додатково надійшло 11,8 млн грн.

За матеріалами контрольних  заходів керівниками місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийнято 178 управлінських рішень, правоохоронними  органами розпочато 79 досудових розслідувань. Крім того, за результатами участі у якості залучених спеціалістів розпочато 71 досудове розслідування.

Для відшкодування винними особами  втрат фінансових і матеріальних ресурсів до суду пред»явлено 44 позови на суму 15,7 млн грн. Також перед органами прокуратури та керівниками установ та організацій ініційовано 57 позовів.

За вчинення фінансових порушень притягнуто до адміністративної відповідальності 452 посадових особи, дисциплінарної – 141 особа,  матеріальної – 52 особи, звільнено із займаних посад – 24 особи.

До підприємств, установ та організацій, на яких під час контрольних заходів виявлено порушення, у 234 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань.

Прес-служба Держфінінспекції в Чернігівській  області
 

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.