Суд задовольнив позов прокурора про сплату громаді майже 400 тисяч гривень за користування земельною ділянкою
Прокуратурою Носівського району установлено факт безоплатного користування одним із приватних підприємств земельною ділянкою під належними йому об’єктами нерухомості без укладення договору оренди.
Унаслідок неправомірної бездіяльності посадових осіб підприємства земля громади Носівки використовувалася безоплатно, через що місцевим бюджетом недоотримано 375 тис. грн. оренди.
Рішенням господарського суду Чернігівської області вимоги прокурора про стягнення цих коштів задоволено повністю.
На сьогодні рішення суду звернуто до виконання.
Останні новини Чернігівщини
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.
Діють компенсації за працевлаштування 10:07
У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн
На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56
Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55
На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.