Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 10 червня, 20:08:21

Загальна сума накладених штрафів склала 33,524 тис.грн.

06.11.2013   07:29

Діяльність Державної екологічної інспекції у Чернігівській області у жовтні 2013 року

Протягом жовтня інспекторським складом Державної екологічної інспекції у Чернігівській області проведено 166 перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства України на 90 об’єктах різної форми власності, з них комплексно 55.

За результатами перевірок складено 160 протоколів про адміністративні правопорушення. До адміністративної відповідальності притягнуто 156 осіб. Матеріали 4-х справ передано у судові органи та 12-ти – у правоохоронні органи. Порушено 1 кримінальну справу.

Загальна сума накладених штрафів склала 33,524 тис.грн., стягнуто 32,215 тис.грн., у тому числі при проведенні перевірок:

– у сфері поводження з відходами до адміністративної відповідальності притягнуто 49 осіб. Накладено штрафів на суму 16,354 тис.грн., стягнуто 17,272 тис.грн.;

– у сфері державного контролю за рослинним світом до адміністративної відповідальності притягнуто 30 осіб. Накладено штрафів на суму 4,335 тис.грн., стягнуто 2,839 тис.грн.;

– у сфері державного контролю за водними ресурсами до адміністративної відповідальності притягнуто 27 осіб. Накладено штрафів на суму 3,621 тис.грн., стягнуто 3,468 тис.грн.;

– у сфері державного контролю по забрудненню атмосферного повітря до адміністративної відповідальності притягнуто 26 осіб. Накладено штрафів на суму 4,012 тис.грн., стягнуто 3,315 тис.грн.

За результатами інспекційної діяльності у жовтні, пред’явлено 10 претензій та позовів за екологічні збитки на загальну суму 19,607 тис.грн.

Загальна сума розрахованих збитків, завданих навколишньому природному середовищу, становить 139,571 тис.грн.

За поточний період Державними інспекторами відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Чернігівської області перевірено 8046 одиниць пересувних транспортних засобів та 4105 вагонів.

Здійснено екологічний контроль 66320,6 тон вантажів та радіологічний контроль 338050,2 тон вантажів.

Інспекторами постів екологічного контролю притягнено до адміністративної відповідальності 2 порушників, накладено штрафів на суму 136 грн.

Громадський контроль у галузі охорони навколишнього природного середовища Чернігівщини здійснюють громадські інспектори з охорони довкілля.

Спільно з державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища у Чернігівській області громадські інспектори з охорони довкілля беруть участь у перевірках, залучаються до рейдових перевірок по боротьбі з браконьєрством, а також під час проведення природоохоронних операцій та акцій. У жовтні здійснено 7 спільних рейд-перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства у галузі збереження рослинного та тваринного світу на території Чернігівської області.


Тетяна Войтенко, прес-служба Держекоінспекції у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

В області створюють систему підтримки людей, які зазнали сексуального насильства, пов’язаного з війною 14:08

Жінки та діти складають переважну більшість серед тих, на кому негативно позначаються збройні конфлікти, включаючи біженців і вимушених переселенців. Чернігівська область є прикордонною. В регіоні велись активні бойові дії, частина території перебувала в окупації. Тому тема підтримки постраждалих від сексуального насильства є дуже актуальною.

У Чернігові поліцейські ліквідували підпільний цех та вилучили понад 11 тонн етилового спирту 11:25

В ході реалізації оперативної інформації оперативники карного розшуку та управління стратегічних розслідувань поліції Чернігівщини спільно зі співробітниками Чернігівського райуправління поліції виявили підпільний цех з фасування етилового спирту в промислових масштабах. Загалом поліцейські вилучили понад 11 тонн етилового спирту.

Поскаржитися на зачинене укриття можна до поліції

Поскаржитися на зачинене укриття можна до поліції 11:20

Якщо укриття зачинене —подати скаргу можна до Нацполіції на лінію «102».

«ВІЙНА». Прем'єра на завершення 97-го театрального сезону

«ВІЙНА». Прем'єра на завершення 97-го театрального сезону 11:05

28 червня о 18.00 год. Чернігівський драмтеатр ім.Т.Г.Шевченка запрошує на прем’єрний показ вистави «Війна» https://teatr.cn.ua/repertuar/vijna/ , поставленої молодим режисером Олексієм Трішкіним за п’єсою сучасного шведського драматурга Ларса Нурена.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:53

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 пожежу та 1 випадок загибелі на водних об’єктах. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини