Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 лютого, 14:01:00

На Чернігівщині введено заборону на будь-який лов риби на зимувальних ямах

01.11.2013   12:49

З метою охорони водних живих ресурсів на території Чернігівської області встановлено заборону на будь-який лов риби на визначених основних місцях зимівлі риб (зимувальні ями)

в водоймах в осінньо-зимовий період 2013 – 2014 рр. з 1 листопада 2013 р. до початку весняно-літньої заборони на лов риби та інших водних біоресурсів.

Наказом Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Чернігівській області визначено перелік, де заборонено будь-який вилов водних біоресурсів:

річка Сож:

від гирла річки Немильня Ріпкинського району вниз 1 км, площа 7,5 га;
від гирла річки Сож  Ріпкинського району проти течії 1 км.

річка Дніпро:

від гирла річки Сож Ріпкинського району вниз 1 км;
від с. Лопатні Ріпкинського району вгору проти течії 3 км;
від входу в Любецький  затон смт. Любеч Ріпкинського району вгору проти течії 4 км включаючи урочище Змії;
від виходу з Станецького  старика Ріпкинського району вниз 1 км та вгору 1 км;
від виходу з Редьківського  старика Ріпкинського району вгору  проти течії 1,5 км;
від входу в урочища  Річище Чернігівського району до входу  в урочище Яблунів Чернігівського району за течією;
від виходу з урочища Яблунів Чернігівського району вгору та вниз по 500 м в обидва боки;
від автомобільного мосту  через річку Дніпро Чернігівського району вниз 4 км до виходу з урочища Пресовальня.

річка Десна:

від гирла річки Смячка Новгород-Сіверського району вгору 500 м, вниз 1 км – площа 7,5 га;
річка Смячка Новгород-Сіверського  району до ставків рибного господарства – площа 10,5 га;
Каменська затока в районі с. Камень Новгород-Сіверського району, площа 25 га;
затока “Річиця” на річці Судость  поблизу с. Колос Новгород-Сіверського району;
від бакенського будинку в с. Мурав’ї Новгород-Сіверського району, вгору проти течії 200 м;
від гирла річки Судость до гирла  річки Пятна біля с. Камень Новгород-Сіверського району;
від гирла річки Убідь Сосницького  району вгору і вниз 1 км;
річка Убідь Сосницького  району з усіма рукавами від гирла до мосту у м. Сосниця;
від гирла річки Снов Чернігівського району вгору 2,5 км і  вниз 1 км;
від гирла річки Замглай  вниз за течією 9 км до озера Полковниця;
затока Західного порту  м. Чернігів, площа 10,5 га;
від залізничного мосту  біля м. Чернігова до автошляхового  мосту у с. Шестовиця Чернігівського району, площа 190 га;
річка Білоус від гирла  до скидної споруди ВАТ Чернігіврибгосп  в районі с. Жавинка, площа 2,25 га;
від початку бази відпочинку ЧЕЗАРА с. Ладинка Чернігівського району вгору проти течії 500 м, площа 5 га;
від входу в Слабинський  старик в районі с. Ладинка Чернігівського району вниз за течією – 300 м, площа 6 га;
ділянка річки Десна  вниз та вгору 500 м від входу в  Виповзянський старик та Виповзянський старик в районі с. Виповзів Козелецького району, площа 22 га;
від виходу з протоки  Озеро в районі с. Євминка Козелецького району (насосна станція) до входу  в річку Сліпець в районі с. Крехаїв Козелецького району протяжністю 2 км.

Київське водосховище:

від виходу з урочища  Домауха Козелецького району вниз 10 км. до першої потяжі входу на базу “Вершина” Козелецького району;
від південної околиці  с. Теремці Іванківського району Київської області за течією 3 км. до першої протоки на річці Прип’ять.

У відповідності до встановленої заборони та визначеного переліку, де заборонено лов риби на зимувальних  ямах в осінньо-зимовий період 2013 – 2014 рр. з 1 листопада 2013 р. до початку весняно-літньої заборони на лов риби та інших водних біоресурсів Держекоінспекцією у Чернігівській області спільно з Управлінням охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Чернігівській області буде докладено всі зусилля щодо охорони місць зимівлі водних біоресурсів та посилено контроль за ходом зимівлі, збереженням та запобіганням явищ задухи і загибелі риби та інших водних живих ресурсів.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.