Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 вересня, 19:06:06

Влітку оздоровлено 39 тисяч дітей з Чернігівської області

31.10.2013   16:59

За даними Державної служби статистики України, улітку 2013 року відпочили та оздоровилися в дитячих закладах 39,2 тис. дітей із Чернігівщини (44% від загальної кількості дітей віком 7–16 років).

Найбільше школярів Чернігівщини (34,8 тис.) відпочили та оздоровилися в 559 дитячих закладах на території області. Послуги з оздоровлення отримали 5,1 тис. дітей, їх надавав 21 заклад. Послуги з відпочинку надавали переважно заклади з денним перебуванням: у 517 таких закладах відпочили 28,1 тис. дітей. Ще 1,4 тис. побували в 5 позаміських закладах відпочинку. Крім дітей, що проживають на Чернігівщині, у таборах області цього літа відпочили та оздоровилися 239 дітей з інших регіонів України.

Середня вартість одного людино-дня перебування дитини в закладі оздоровлення в області становила 102 грн., у закладі відпочинку – 24 грн. Середній термін оздоровлення та відпочинку становив, відповідно, 22 та 14 днів.

Поза межами області діти відпочивали, в основному, в АР Крим, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Херсонській областях.

Приділялася увага оздоровленню та відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки. У 2013р. в закладах області та поза її межами отримали оздоровчі й відпочинкові послуги 472 дитини-інваліди (12,1% загальної чисельності дітей-інвалідів), 1280 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (50,5% загальної чисельність дітей цієї категорії), 1858 дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 6697 дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей.

За адміністративними даними, протягом 2013р. за межами України оздоровчі послуги отримали 499 дітей соціально уразливих категорій, з них 310 – у літній період. На відпочинку та оздоровленні, що здійснювалися міжнародними гуманітарними організаціями виключно на благодійних умовах, у складі організованих груп діти побували в Іспанії, Італії, Франції.

Останні новини Чернігівщини

ДТП у Чернігові: п’яний водій на легковику зіткнувся з тролейбусом 13:01

Вчора, близько 20-ї години, на вулиці Шевченка сталася дорожньо-транспортна пригода за участі громадського транспорту — автомобіль Seat Leon зіткнувся з тролейбусом, який стояв на зупинці.

Обстановка на прикордонні за добу станом на 06.00 26 вересня 2023 11:36

Протягом доби росіяни зі своєї території 9 разів обстрілювали прикордоння Чернігівської області.

 Припинено діяльність злочинної групи, яка продавала неіснуючі авто

Припинено діяльність злочинної групи, яка продавала неіснуючі авто 10:53

За належної взаємодії прокурорів Прилуцької окружної прокуратури, слідчих Прилуцького РВП ГУНП в Чернігівській області та оперативних працівників УКР ГУНП в Чернігівській області викрито злочинну групу, яка налагодила шахрайську схему з продажу автомобілів в мережі Інтернет.

Увага! Нова шахрайська схема з поштовими відправленнями! Поліція закликає громадян до пильності

Увага! Нова шахрайська схема з поштовими відправленнями! Поліція закликає громадян до пильності 10:19

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини бути обачними під час спілкування з незнайомцями та не розголошувати паролі, що надходять в SMS-повідомленнях. Представляючись працівниками поштових компаній, шахраї випитують секретну інформацію і можуть отримати доступ до вашого телефону.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини