Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 березня, 10:25:38

Щоб наряд правоохоронців приїхав якнайшвидше

29.10.2013   13:40

Невід’ємною частиною більшості розважальних закладів є кнопка термінового виклику міліції. За допомогою даної кнопки Ви можете швидко, а найголовніше – непомітно викликати озброєний наряд міліції.

У більшості випадків тривожні кнопки рятують власників від масштабних збитків через пограбування, хуліганські дії, пошкодження майна тощо.
Отримавши “тривожний виклик”, оператор пульту централізованого спостереження негайно скеровує найближчий наряд групи затримання (зазвичай він складається з трьох держохоронців).

Як правило, достатньо лише 3-4 хвилини, і озброєний наряд групи затримання прибуде на місце, а отже – протиправні діяння зводяться нанівець.

З метою більш активної участі громадян у профілактиці злочинності Управління Державної служби охорони запроваджує ряд заходів щодо припинення злочинів та правопорушень у громадських місяцях, надання своєчасної і дієвої допомоги населенню.

В ХХІ столітті вже немає необхідності бігти в найближчий відділ міліції, щоб сповіщати правоохоронців про вчинення протиправних діянь, свідком чи безпосереднім учасником яких ви стали. Сьогодні існує реальна можливість негайно викликати наряд міліції за допомогою систем тривожної сигналізації, встановлених на об’єктах, що охороняються ДСО.

Знайти цю тривожну кнопку можна за спеціальними вказівниками – наклейками з написом “Терміновий виклик міліції”, які розташовані в громадських місцях та місцях масового скупчення людей.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутись за телефонами 0 800 502-220, 0 800 211-000, 699-292. Усі дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини