Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 червня, 08:50:50

Ми маємо голос і він повинен бути почутим

28.10.2013   14:19Агенцiя

Під такою назвою в Чернігові розпочинається проект, який покликаний поінформувати населення міста Чернігова про хоспісну та паліативну допомогу.

Паліативна допомога – це підхід, який дозоляє покращити якість життя пацієнтів та їхніх членів сім’ї, які зіткнулися з проблемою смертельної недуги. Через попередження та полегшення страждань завдяки ранньому виявленню.

На чернігівському міському телебаченні “Новий Чернігів” вийде в ефір передача, у якій візьмуть участь представник управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради Ольга Малець, представник хоспісної служби Чернігівського психо-неврологічного диспансера Скрипник В. І., представник хоспісної служби Чернігівської міської лікарні №4 Людмила Прог, керівник громадської організації дітей інвалідів “Логос” Надія Лозбень та голова благодійного фонду “Європа” Олена Гедіна.

Під час передачі мова йтиме про рівень розвитку паліативної допомоги в Чернігові, обговорюватимуться її напрямки, проблеми та майбутні проекти. Передача стане корисною для людей, родичів яких спіткала тяжка невиліковна хвороба.

Як отримати медичну і психологічну допомогу, як побороти стан безвиході – дивіться 28 жовтня на телеканалі “Новий Чернігів” передачу в рамках проекту “Ми маємо голос і він повинен бути почутим”.

Останні новини Чернігівщини

8 червня: Цей день в Україні і в світі

8 червня: Цей день в Україні і в світі 08:32

ДЕНЬ 470 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 470 RUSSIAN AGRESSION

Засуджено за вбивство

Засуджено за вбивство 12:05

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури 30.05.2023 Козелецьким районним судом визнано винним 56-річного мешканця Чернігівського району у вбивстві свого знайомого (ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком суду його засуджено до 7 років 6 місяців позбавлення волі.

Чернігівська область: рятувальники навчають населення діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів

Чернігівська область: рятувальники навчають населення діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів 11:37

У зв’язку з великою вірогідністю натрапити на вибухонебезпечний предмет після проведення активної фази бойових дій на Чернігівщині, надзвичайники постійно нагадують громадянам алгоритм дії у разі їх виявлення.

Громади Чернігівщини можуть втратити більше 500 мільйонів гривень надходжень

Громади Чернігівщини можуть втратити більше 500 мільйонів гривень надходжень 11:25

Громади Чернігівської та ще 11 областей, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих РФ, у 2023 році ризикують не доотримати до своїх бюджетів мільйони гривень.

За п’ять місяців поточного року доходи місцевих бюджетів області перевищили 4,6 млрд грн

За п’ять місяців поточного року доходи місцевих бюджетів області перевищили 4,6 млрд грн 10:46

Упродовж січня-травня 2023 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло доходів загального фонду (без урахування дотацій і субвенцій) у сумі 4 602,9 млн гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи збільшилися на 52,0%.