Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 листопада, 22:37:03

Борзнянський район: дитячі пустощі з вогнем призвели до пожежі господарчої будівлі

28.10.2013   13:23

27 жовтня о 14:43 у Борзнянському районі до служби “101” надійшло повідомлення про пожежу господарчої будівлі у с. Забілівщина.

Пожежно-рятувальний підрозділ, що прибув на місце події з райцентру, майже за годину ліквідував полум’я та не дав йому перекинутися на поруч розташований житловий будинок.

Попереднім розслідуванням встановлено, що цього дня власниця господарства займалася справами, а її 5-річний та 6-річний сини гралися у дворі. Згодом, скориставшись безконтрольністю з боку батьків, малюки влаштували в сараї небезпечну гру з сірниками.

Як результат, виникла пожежа. На щастя, діти вчасно встигли вискочити з палаючої будівлі.

У зв’язку з цим, рятувальники закликають батьків постійно контролювати розваги дітей, ховати від них сірники, запальнички та частіше роз’яснювати малюкам про небезпеку гри з вогнем.

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини