Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 лютого, 09:41:12

Майже 700 декларацій зареєструвала інспекція державного архітектурно-будівельного контролю за 9 місяців

23.10.2013   16:43Агенцiя

Ця установа контролює додержання правил сдачі в експлуатацію об’єктів, початку викоання будівельних робіт, тощо.

Упродовж 9 місяців 2013 року Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області відповідно до наданих повноважень забезпечувалось виконання покладених на неї завдань, у тому числі щодо реєстрації декларацій про початок виконання будівельних робіт, повідомлень про початок виконання будівельних робіт, декларацій про готовність об’єктів до експлуатацію, видачі сертифікатів.

З початку 2013 року (станом на 01.10.2013 р.) у відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»:

- зареєстровано 689 декларацій про початок виконання будівельних робіт на об’єкти будівництва I-III категорії складності;
- повернуто на доопрацювання  117 декларацій про початок виконання будівельних робіт;
- зареєстровано 1027 повідомлень про початок виконання будівельних робіт на об’єкти будівництва I-II категорія складності;
- повернуто на доопрацювання  49 повідомлень про початок виконання будівельних робіт на об’єкти будівництва I-II категорія складності;
- зареєстровано  584 декларації про готовність об’єктів до експлуатації;
- повернуто на доопрацювання 95 декларацій про готовність об’єктів до експлуатації;
- зареєстровано 474 декларації про прийняття в експлуатацію самочинно збудованих індивідуальних житлових будинків, господарських будівель та споруд, громадських будівель, відмовлено у реєстрації декларацій на прийняття в експлуатацію 27 об’єктів.

Інспекцією вживаються заходи по усуненню порушень містобудівного законодавства, зокрема, за 9 місяців 2013 року проведено перевірок відповідності виконання будівельних робіт вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил, технічним умовам, затвердженим проектним рішенням та додержання встановленого порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів: планових - 88, позапланових - 1326, за результатами яких видано 682 приписи, накладено 746 штрафів загальною сумою 3055290 гривень.

Робота зі зверненнями  громадян та організацій.

За 9 місяців 2013 року надійшло поштою 1975 кореспонденцій, з них 210 звернень громадян; 21 звернення надійшло на особистому прийомі.

Прес-служба інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:32

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року 09:24

Виконання рішення суду є невід’ємною частиною права на справедливий суд. Судові рішення є обов’язковими до виконання на всій території України.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:58

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 24 лютого до 8:00 25 лютого 2020 року.

Шкільну котельню Козелецької громади переобладнали

Шкільну котельню Козелецької громади переобладнали 08:31

Школи Козелецької об'єднаної громади активно провадять модернізацію котелень. Скрипчинська школа - 8 заклад освіти з початку створення ОТГ, де переобладнали котельню.

Очільник ВООЗ: Пік епідемії китайського коронавірусу вже минув

Очільник ВООЗ: Пік епідемії китайського коронавірусу вже минув 08:17

Пік епідемії китайського коронавірусу Covid-19 припав на період з 23 січня до 2 лютого, нових випадків зараження у Китаї стає все менше.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини