Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 18:51:52

Чемпіонка, активістка, спортсменка і просто красуня. ФОТО

21.10.2013   13:30

Обійшовши у наднапруженій боротьбі 29(!) співробітників-чоловіків та 3-х жінок, старший оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей капітан міліції Оксана Зубець з Чернігова посіла перше місце у конкурсі «Кращий за професією» серед співробітників КМСД України.

Оксана Зубець

Оксана Зубець

16-17 жовтня в Міністерстві внутрішніх справ України проходив заключний - фінальний етап конкурсу «Кращий за професією» серед співробітників кримінальної міліції у справах дітей України. До столиці помірятися силами, знаннями і вміннями з'їхалися 33 учасники з усіх обласних управлінь МВС України  та лінійних підрозділів.

Почалися змагання зі стройового огляду. Адже охайний зовнішній вигляд - це перше враження про людину, про її образ. Тож прискіпливі судді брали до уваги найменші дрібниці міліцейської форми. Наступний етап змагань - визначення рівня теоретичної підготовки співробітників. На понад 60 запитань учасникам відводилася година часу на роздуми. І завершували перший день змагань - вправи зі стрільби з пістолета Макарова. Якщо за результатами перших двох дисциплінах претендентка з Чернігова була в десятці кращих, то серед чотирьох представниць прекрасної статі вона відстрілялася найкраще. В підсумку вже після першого дня змагань Оксана Василівна впевнено закріпилася у першій п'ятірці учасників.

Другий день змагань був повністю присвячений фізичним вправам на силу, витривалість та вправність. І тут знов не було рівних оперуповноваженому СКМСД з Чернігова Оксані Зубець. У силових вправах з віджимання від підлоги та вправності у прийомах рукопашного бою вона впевнено обійшла не лише жінок-конкурсанток, але й чоловіків. Варто лише зазначити, що спаринг-партнером з рукопашного бою у неї був представник Миколаївщини - майстер спорту з боротьби дзюдо. За підсумками двобою капітан міліції Зубець О.В., до речі, теж майстер спорту, але вже з боротьби самбо, неодноразовий призер європейських та світових чемпіонатів, набрала максимальну кількість балів - 5.

Із кросом на дистанцію в один кілометр Оксана Василівна теж впоралася успішно. В підсумку - перше місце, почесна грамота і кубок. В Чернігові переможницю тепло привітали колеги не лише з сектору КМСД, але й інших підрозділів УМВС області.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».