Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 липня, 18:22:33

Рідні фірми розіграли 3 мільйони на ще один пам’ятник жертвам фашистів

19.10.2013   09:33Агенцiя

Управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації 8 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з ДП “УкрСіверБуд” на спорудження меморіального комплексу пам’яті жителів населених пунктів України, знищених фашистськими окупантами в м.Корюківка. Вартість робіт складає 3,00 млн грн. Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Пам’ятник планують звести у жовтні-грудні 2013 року. На місці меморіалу встановлять хрест, каплицю, влаштують скульптурну експозицію, насиплють братські могили, розмістять виставкові стенди, підлоги облицюють гранітом, прокладуть водопровід і каналізацію, підключать електроосвітлення, озеленять територію.

ПП “Семидар” пропонувало виконати роботи на 0,92 млн грн. дорожче. Фірму “Семидар” заснував чернігівець Сергій Марчук.

Засновником дочірнього підприємства “УкрСіверБуд” ЗАТ “ДСК” є ТОВ “ДСК-1”. Засновниками цієї фірми є Сергій Замокін, Роман Вереша, Віктор Вереша і директор комунального підприємства “Чернігівбудінвест” Віталій Собиченко.

Донька Віталія Собиченка Катерина разом з Сергієм Марчуком заснували ТОВ “Будівельна компанія “СКМ”.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини