Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 грудня, 19:05:08

Використання стратегічної інформації у плануванні відповіді на епідемію віл-інфекції у Чернігівській області

17.10.2013   12:44Агенцiя

Розпочалася дводенна робоча зустріч організацій-партнерів проекту USAID "RESPOND" у Чернігівській області, присвячена використанню стратегічної інформації на регіональному рівні для прийняття рішень у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу.

В рамках зустрічі проводиться тренінг з використання стратегічної інформації для прийняття рішень. Серед учасників зустрічі - головний лікар Чернігівського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом Микола Дейкун, керівник міжсекторальної робочої групи при обласній раді з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу Ніна Товчига, члени Чернігівської обласної координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу, представники неурядових організацій та інших зацікавлених сторін. Отримані в ході тренінгу знання і навички будуть застосовані для розробки регіональної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-1018 рр. Наприкінці зустрічі Координаційній раді з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу буде запропоновано підготувати концепції заявок на отримання гранту від проекту USAID «RESPOND», використовуючи методи, опановані під час тренінгу.

 «Основна ідея використання стратегічної інформації для прийняття рішень полягає в тому, що в основі прийняття рішення повинні лежати дані або стратегічна інформація. Якщо рішення базується на достовірних даних, то це покращує якість прийнятого рішення та має позитивні наслідки для розвитку системи охорони здоров’я». – прокоментувала фахівець стратегічної інформації проекту USAID “RESPOND” Інна Шваб.

Ознайомлення з процесом, який призводить до прийняття рішень, а отже – і до покращення результатів роботи системи охорони здоров’я, відбувалося під час огляду таких питань, як «Основи підходу використання інформації для прийняття рішень», «Аналіз зацікавлених сторін для процесу прийняття рішень», «Визначення потреби в даних та потенційних джерел інформації», «Картування послуг як джерело даних для прийняття рішень: результати картування в Чернігівській області», «Аналіз та інтерпретація даних для прийняття рішень».

 «Ми запросили як управлінців, так і громадські організації, оскільки ці навички допоможуть не тільки приймати зважені рішення, а й ефективно залучати ресурси, проводити адвокаційну діяльність». – зазначила Олеся Гальчинська, менеджер з розбудови потенціалу та організаційного розвитку.

Проект  USAID “RESPOND”, метою якого є зниження темпів розповсюдження ВІЛ-інфекції серед представників груп найвищого ризику в Україні, восени поточного року проводить такі зустрічі і в інших партнерських регіонах: Дніпропетровській, Львівській, Миколаївській та Одеській областях. У регіонах, де проект почав працювати нещодавно – Полтавській, Черкаській та Запорізькій областях – на початку 2014 р. будуть проведені зустрічі партнерів проекту, присвячені формуванню спільного бачення відповіді епідемії ВІЛ-інфекції.

Останні новини Чернігівщини

Процедуру затвердження перспективних планів спростили: Верховна Рада прийняла закон

Процедуру затвердження перспективних планів спростили: Верховна Рада прийняла закон 18:04

5 грудня Верховна рада України в другому читанні та в цілому прийняла урядовий законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (щодо спрощення процедури затвердження перспективних планів формування територій громад Автономної Республіки Крим, областей)» №2189 від 30.09.2019.

Чернігівська поліція перевіряє інформацію про замінування навчального закладу

Чернігівська поліція перевіряє інформацію про замінування навчального закладу 15:57

Наразі Чернігівська поліція перевіряє анонімну інформацію про замінування навчального закладу в одному з мікрорайонів міста. Дітей та персонал двох шкіл евакуйовано.

До покарання у виді позбавлення волі засуджено чоловіка за крадіжки з магазинів та відкрите викрадення грошей

До покарання у виді позбавлення волі засуджено чоловіка за крадіжки з магазинів та відкрите викрадення грошей 14:45

Під час судового розгляду встановлено, що обвинувачений 13.02.2019, зранку, перебуваючи в приміщенні національної лотереї «Золотий кубок», що по вул. Рокосовського у м. Чернігові, зі столу таємно викрав кавоварку.

Завдяки небайдужості сусідів патрульним вдалося запобігти ймовірній крадіжці з приватного подвір’я

Завдяки небайдужості сусідів патрульним вдалося запобігти ймовірній крадіжці з приватного подвір’я 14:42

О пів на першу дня до поліції надійшла інформація про крадіжку на вулиці Промисловій – заявник побачив, як двоє невідомих виносять із подвір’я сусіда металеві речі.

Чернігівський міський голова публічно звітував про роботу у 2019 році

Чернігівський міський голова публічно звітував про роботу у 2019 році 14:17

Публічний звіт чернігівського міського голови Владислава Атрошенка перед громадою про роботу в 2019 році відбувся 4 грудня в залі Міського палацу культури ім. В. Радченка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини