Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 15:13:01

Використання стратегічної інформації у плануванні відповіді на епідемію віл-інфекції у Чернігівській області

17.10.2013   12:44Агенцiя

Розпочалася дводенна робоча зустріч організацій-партнерів проекту USAID "RESPOND" у Чернігівській області, присвячена використанню стратегічної інформації на регіональному рівні для прийняття рішень у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу.

В рамках зустрічі проводиться тренінг з використання стратегічної інформації для прийняття рішень. Серед учасників зустрічі - головний лікар Чернігівського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом Микола Дейкун, керівник міжсекторальної робочої групи при обласній раді з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу Ніна Товчига, члени Чернігівської обласної координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу, представники неурядових організацій та інших зацікавлених сторін. Отримані в ході тренінгу знання і навички будуть застосовані для розробки регіональної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-1018 рр. Наприкінці зустрічі Координаційній раді з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу буде запропоновано підготувати концепції заявок на отримання гранту від проекту USAID «RESPOND», використовуючи методи, опановані під час тренінгу.

 «Основна ідея використання стратегічної інформації для прийняття рішень полягає в тому, що в основі прийняття рішення повинні лежати дані або стратегічна інформація. Якщо рішення базується на достовірних даних, то це покращує якість прийнятого рішення та має позитивні наслідки для розвитку системи охорони здоров’я». – прокоментувала фахівець стратегічної інформації проекту USAID “RESPOND” Інна Шваб.

Ознайомлення з процесом, який призводить до прийняття рішень, а отже – і до покращення результатів роботи системи охорони здоров’я, відбувалося під час огляду таких питань, як «Основи підходу використання інформації для прийняття рішень», «Аналіз зацікавлених сторін для процесу прийняття рішень», «Визначення потреби в даних та потенційних джерел інформації», «Картування послуг як джерело даних для прийняття рішень: результати картування в Чернігівській області», «Аналіз та інтерпретація даних для прийняття рішень».

 «Ми запросили як управлінців, так і громадські організації, оскільки ці навички допоможуть не тільки приймати зважені рішення, а й ефективно залучати ресурси, проводити адвокаційну діяльність». – зазначила Олеся Гальчинська, менеджер з розбудови потенціалу та організаційного розвитку.

Проект  USAID “RESPOND”, метою якого є зниження темпів розповсюдження ВІЛ-інфекції серед представників груп найвищого ризику в Україні, восени поточного року проводить такі зустрічі і в інших партнерських регіонах: Дніпропетровській, Львівській, Миколаївській та Одеській областях. У регіонах, де проект почав працювати нещодавно – Полтавській, Черкаській та Запорізькій областях – на початку 2014 р. будуть проведені зустрічі партнерів проекту, присвячені формуванню спільного бачення відповіді епідемії ВІЛ-інфекції.

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". ФОТОрепортаж 13:10

У середу, 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок на Чернігівщині стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику 12:38

13 листопада на будинку №7 по вулиці Родімцева міста Чернігів, відкрили меморіальну дошку підпільнику часів Другої Світової війни Олександру Дмитровичу Михайленку.

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА 12:28

У січні–вересні 2020 р. обсяг капітальних інвестицій підприємств та організацій Чернігівщини становив 3638 млн.грн. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

Кабмін виділив 60 мільйонів на забезпечення киснем лікарень Чернігівщини

Кабмін виділив 60 мільйонів на забезпечення киснем лікарень Чернігівщини 12:21

Кабінет Міністрів прийняв рішення про перерозподіл субвенції для забезпечення киснем медичних установ в Чернігівській області.