Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 08:11:20

У Чернігові прагнуть до “тверезої” нічної торгівлі

12.10.2013   08:01

Варто чи ні обмежувати нічний режим роботи закладів торгівлі, якщо вони продають алкоголь? Про ці та інші питання йшлося на засіданні комісії з розгляду заяв щодо режиму роботи об’єктів торгівлі та ресторанного господарства в нічний час.

На переконання першого заступника міського голови Сергія Андроса, торгівля звичайними продуктами харчування – це одна справа, зовсім інша, якщо покупці йдуть за пляшкою міцного напою. Звідси – тільки негатив для міста і громади: хуліганська поведінка п’яних компаній, засмічені навколишні двори, постійно знервовані мешканці прилеглих будинків.

Однак тут закон не на боці органів місцевого самоврядування. Як прокоментували в управлінні споживчого ринку та підприємництва міської ради, режим роботи встановлюють органи місцевого самоврядування за погодженням із власником, рішення комісії носять рекомендаційний характер. Звісно, в своїх рішеннях комісія ставить на чільне місце інтереси мешканців мікрорайону, однак господарі закладів торгівлі й ресторанного господарства, дбаючи про власний зиск, нерідко їх просто ігнорують.

Очевидно, що ефективне вирішення проблеми в цій сфері можливе тільки після відповідного ретельно прописаного й виваженого закону.
 

Останні новини Чернігівщини

20 січня - який день, свято та прикмети

20 січня - який день, свято та прикмети 07:53

20 січня в Україні відзначають День Автономної Республіки Крим, у світі - День любителів сиру, міжнародний день поінформованості про пінгвінів, міжнародний день прийняття, а у православних – Собор Предтечі та Хрестителя Господнього Іоанна.

Вчинення розбійного нападу на ювелірний магазин в м. Прилуки

Вчинення розбійного нападу на ювелірний магазин в м. Прилуки 16:45

Прилуцькою окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатого за фактом розбійного нападу на ювелірний магазин, розташованого у м. Прилуки, яке мало місце 18 січня 2022 року.

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня 13:54

Кабмін ухвалив постанову, яка розширює дію програми єПідтримка на лікарські засоби. Так, з 24 січня українці, старші 60 років, зможуть витратити 1000 грн, отримані у межах програми єПідтримка за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках.

Про стан проїзду на 19 січня

Про стан проїзду на 19 січня 13:36

Минулої доби на Чернігівщині спостерігались складні погодні умови - мороз, сніг, ожеледиця, місцями через боковий вітер з полів утворювались перемети та була обмежена видимість.