Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 6 липня, 02:39:45

Репортеру Маріанні Харді побили камеру, коли вона знімала обряд пошуку утоплеників в Десні

08.10.2013   21:33Агенцiя

Під час зйомок пошуку утоплеників у Десні, які загинули в результаті падіння автомобіля ВАЗ у річку, родичі загиблих побили камеру фоторепортеру Маріанні Харді.

Дівчина перебувала разом із працівниками МНС біля річки, виконуючи редакційне завдання.

Харді розповідає, що фотографувала, як на човні із свічкою та іконою шукають утоплеників – це обряд, який здійснюють на Чернігівщині. На човен (або в деяких випадках на пліт) ставлять ікону, свічку та хліб, і на тому місці, де закрутиться цей човен – треба шукати утопленика. В деяких селах вірять, що утопленик сам підніметься на тому місці, де ікона зупиниться.

Одній із родичів людей, яких вважають безвісти пропавшими, і тіла яких досі не знайшли - не сподобалось те, що дівчина фотографує річку. Вона вихватила камеру у репортерки, кинула на землю та почала її «пинати» ногами.

«Я не фотографувала людей, тому що вони про це просили. Але я фотографувала річку, роботу рятувальників, обряд пошуку утоплеників. Мені побили об’єкти, і я сумніваюсь, що він підлягає ремонту», - розповідає Харді.

Побитий об’єктив – це пряме перешкоджання журналістській діяльності, адже зйомки відбувались у громадському місці. Фоторепортер Харді написала заяву до міліції.

Нагадаємо, що минулого тижня в річці Десна затонув автомобіль. У ньому було шість чоловік, включаючи водія. Всі – мешканці села Студенка, Новгород-Сіверського району. Врятуватись вдалось тільки двом людям.

Компанія поверталась із села Сведлівка додому. Під час руху грантовою дорогою,водій переплутав напрямки та виїхав на паромну переплаву, де не зміг вчасно загальмувати. Через це автомобіль з’їхав у Десну.


http://www.4ernigiv.info/strichka/1029-reporteru-marann-hard-pobili-kameru-koli-vona-znmala-obryad-poshuku-utoplenikv-v-desn.html

 

Фото В. Кошмала

Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі

4 липня цей день в Україні і світі 07:48

ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно  вполював лося на Прилуччині

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

 ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36

Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33

Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31

У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини