Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 07:41:53

На Чернігівщині стартувала осіння призовна кампанія

08.10.2013   14:31

У військових комісаріатах північних областей України стартувала цьогорічна осіння призовна кампанія.

Сьогодні, 8 жовтня, в обласних військових комісаріатах, підпорядкованих Територіальному управлінню “Північ“Сухопутних військ ЗС України, відбулися перші відправки до війська загальною кількістю 95 призовників.

Так, зі збірного пункту Чернігівського обласного військового комісаріату до військових частин Повітряних Сил ЗС України та внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України, дислокованих у Василькові та Донецьку відповідно, відправлено 33 юнаків.

Крім цього з Черкаського обласного збірного пункту 10 юнаків відправлено на службу до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ до Запоріжжя. Команда у кількості 19 чоловік відбула у військові частини Сухопутних військ ЗС України, що дислокуються у райцентрі Біла Церква Київської області.

Також сьогодні до військових частин Збройних Сил України відбули 23 призовника з Харківщини та 10 юнаків з Сумської області.

Як повідомив старший офіцер центру особового складу Територіального управління “Північ” підполковник Сергій Бойко усі працівники військкоматів готові до відправок призовників у війська. Щоденно на кожній обласній призовній дільниці проходять медичне обстеження близько 70 молодих людей.

– В обласних військових комісаріатах для повноцінної роботи військово-лікарської комісії створені всі належні умови, підібрані кращі фахівці медичних установ обласних центрів та здійснюється забезпечення призовників гарячою їжею під час перебування їх на збірних пунктах, – повідомив офіцер.

Варто зазначити, що цієї осені з семи областей України, що входять до зони відповідальності Територіального управління “Північ”, на строкову військову службу буде відправлено 3 тисячі юнаків.

Олег Сушинський

Останні новини Чернігівщини

13 квітня - День Семаргла

13 квітня - День Семаргла 07:27

Семаргл (або Симаргл) - Огнебога. Його призначення досі не з'ясовано до кінця. Вважається, що це Бог вогню і Місяця, вогняних жертвоприношень, будинки і вогнища. Огнебога зберігає насіння і посіви і може обертатися священним крилатим псом.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 10 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 10 осіб 21:18

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 12 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7036 осіб.

Виявлено 255 нових випадків COVID-19

Виявлено 255 нових випадків COVID-19 20:40

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 12 квітня в області зафіксовано 255 нових випадків COVID-19.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 16:48

З початку епідсезону по Чернігівській області перехворіло 12,6% населення.