Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 серпня, 07:14:49

На Чернігівщині стартувала осіння призовна кампанія

08.10.2013   14:31

У військових комісаріатах північних областей України стартувала цьогорічна осіння призовна кампанія.

Сьогодні, 8 жовтня, в обласних військових комісаріатах, підпорядкованих Територіальному управлінню “Північ“Сухопутних військ ЗС України, відбулися перші відправки до війська загальною кількістю 95 призовників.

Так, зі збірного пункту Чернігівського обласного військового комісаріату до військових частин Повітряних Сил ЗС України та внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України, дислокованих у Василькові та Донецьку відповідно, відправлено 33 юнаків.

Крім цього з Черкаського обласного збірного пункту 10 юнаків відправлено на службу до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ до Запоріжжя. Команда у кількості 19 чоловік відбула у військові частини Сухопутних військ ЗС України, що дислокуються у райцентрі Біла Церква Київської області.

Також сьогодні до військових частин Збройних Сил України відбули 23 призовника з Харківщини та 10 юнаків з Сумської області.

Як повідомив старший офіцер центру особового складу Територіального управління “Північ” підполковник Сергій Бойко усі працівники військкоматів готові до відправок призовників у війська. Щоденно на кожній обласній призовній дільниці проходять медичне обстеження близько 70 молодих людей.

– В обласних військових комісаріатах для повноцінної роботи військово-лікарської комісії створені всі належні умови, підібрані кращі фахівці медичних установ обласних центрів та здійснюється забезпечення призовників гарячою їжею під час перебування їх на збірних пунктах, – повідомив офіцер.

Варто зазначити, що цієї осені з семи областей України, що входять до зони відповідальності Територіального управління “Північ”, на строкову військову службу буде відправлено 3 тисячі юнаків.

Олег Сушинський

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України

Відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України 18:12

У Чернігові відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України 9 скликання Антоном Поляковим (206 виборчий округ).

"Чернігівгаз" відкрив два сучасних Центри обслуговування клієнтів - в Носівці та Ріпках 16:45

На минулому тижні АТ «Чернігівгаз» відкрило модернізовані Центри обслуговування клієнтів ще в двох районах області. Віднині нову якість сервісу зможуть оцінити понад 12,3 тис споживачів газу Носівського та майже 7 тис Ріпкинського районів.

На автомобільній Київ-Чернігів-Нові Яриловичі тривають роботи з поточного середнього ремонту

На автомобільній Київ-Чернігів-Нові Яриловичі тривають роботи з поточного середнього ремонту 15:29

У прикордонному Ріпкинському районі на автомобільній дорозі М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі (на Гомель) тривають роботи з поточного середнього ремонту.

З 27 по 29 серпня гаряча вода подаватись не буде

З 27 по 29 серпня гаряча вода подаватись не буде 13:43

До відома мешканців міста Чернігова:

Як працюють кар’єрні радники?

Як працюють кар’єрні радники? 13:04

Шукати роботу та будувати кар’єру тепер допомагають кар’єрні радники, які з’явились у службі зайнятості на початку нинішнього року. Це не нові кадри, а фахівці служби, які пройшли відповідне навчання.