Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 січня, 16:43:32

Конкурс студентських робіт до Дня українського козацтва за підтримки першого заступника Чернігівського міського голови Сергія Андроса та депутатів Чернігівської міської ради

28.09.2013   18:21Агенцiя

У рамках проголошених Президентом України соціальних ініціатив щодо підтримки та розвитку талановитої молоді у м. Чернігові продовжується конкурс творчих робіт серед студентів вищих навчальних закладів.

Другий етап конкурсу, присвячений Дню українського козацтва, відбудеться протягом жовтня 2013 року. Його мета – відродження традицій національно-патріотичного виховання молоді, підтримка обдарованих і небайдужих молодих людей.

Вимоги до змісту: робота повинна бути виконана у формі твору-есе і відповідати наступним вимогам:
• мати унікальну назву;
• розкривати точку зору автора щодо ролі та місця українського козацтва на різних етапах розвитку нашої держави;
• обсяг: 1–2 сторінки, формат А4, інтервал – 1,5, шрифт – Times New Roman, кегль – 14, мова – українська, російська.

Всі надіслані роботи будуть перевірятися на унікальність. Почуття гумору вітається

Умови проведення: у конкурсі візьмуть участь роботи, надіслані до 13 жовтня 2013 року включно. Всі отримані роботи будуть оприлюднені на сайті Чернігівського студентського порталу (http://stydent.org.ua/) у День українського козацтва – 14 жовтня.

З 14-го по 17-те вересня (орієнтовно) відбудеться смс-голосування, за результатами якого будуть визначені кращі роботи на “Призи глядацьких симпатій”. Вони повинні набрати не менше 20 голосів.

Автори кращих робіт (за рішенням журі та за результатами смс-голосування) отримають грошову винагороду та дипломи переможців.

Роботи надсилати на адресу електронної пошти novosti@stydent.org.ua. Обов’язково вказувати прізвище, імя, по батькові автора, мобільний телефон, назву вищого навчального закладу, факультет (Інститут) та номер групи.

Учасники конкурсу: студенти вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації м. Чернігова. Конкурсант, який подає роботу для участі в конкурсі, погоджується, що організатори залишають за собою право публікації та поширення кращих творів з урахуванням авторських прав конкурсанта.

http://stydent.org.ua/konkurs-studentskikh-robit-do-dnya-ukrajinskogo-kozatstva-za-pidtrimki-pershogo-zastupnika-chernigivskogo-miskogo-golovi-sergiya-androsa-ta-deputativ-chernigivskoji-miskoji-radi.html

 

Останні новини Чернігівщини

Як стати щасливою. 8 рецептів жіночого щастя від героїнь знаменитих фільмів 15:55

"Що таке жіноче щастя: а) вийти заміж так, щоб не потрібно було працювати б) знайти таку роботу, щоб не потрібно було виходити заміж в) вигадайте свій варіант відповіді"

Смачні рецепти вихідного дня:

Смачні рецепти вихідного дня: "троянди" із творожного тіста 15:53

Печиво, про яке йтиметься далі готується просто, але вимагає трохи більше зусиль ніж звичайно. Тут доведеться мати справу із безейним кремом. Але результат того вартий: ніжне сирне тісто, яке огортає безе. І все це нагадує троянду.

Гороскоп на тиждень з 27 січня до 2 лютого 2020 року

Гороскоп на тиждень з 27 січня до 2 лютого 2020 року 15:48

Намагайтеся не давати волю негативним емоціям, бо це не допоможе розрядитися, а навпаки, надовго зупинить розвиток справ і розв'язання проблем. Краще спілкуватися з приємними людьми.

Названо 27 пакетів безоплатних медпослуг українцям

Названо 27 пакетів безоплатних медпослуг українцям 14:31

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) оприлюднила 27 пакетів медичних послуг Програми медичних гарантій на 2020 рік, які будуть безкоштовно надаватися українцям.