У Бахмачі на залізничній станції обвалився дах
Перекриття даху не витримали навантаження невикористаних будівельних матеріалів
МНС
У повідомленні У ДСНС України в Чернігівській області йдеться про те, що 27 вересня о 19:30 до оперативно-координаційного центру надійшло повідомлення, що близько 18 год. 45 хв. за адресою: м. Бахмач, вул. Дзержинського, 12а в приміщенні приміських кас залізичної станції Бахмач – Пасажирський внаслідок навантаження невикористаних будівельних матеріалів на дерев'яне перекриття виник обвал перекриття на площі 12 кв.м.
"Травмованих та загиблих немає. До ліквідації наслідків підрозділи ДСНС не залучалися", - йдеться у повідомленні.
Останні новини Чернігівщини
Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44
Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.
Митрополит Епіфаній звершив Божественну літургію в Катерининському соборі Чернігова 12:42
Предстоятель Православної Церкви України, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній сьогодні перебував у Чернігові.
Троє постраждалих – армія рф продовжує атакувати місто Чернігів 12:26
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом воєнного злочину (ч. 1 ст. 438 КК України).
“Любов карпатських гір” у філармонійному центрі 12:24
Вечір у звичайному карпатському селі. Люди збираються на вечорниці — співають, хоровод водять, веселяться.
Валерій Власенко виборов бронзу чемпіонату Європи з паранастільного тенісу в Швеції 12:23
З 20 до 25 листопада у шведському місті Хельсінборг відбувається чемпіонат Європи ITTF European Para Championships 2025.