Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 13:35:55

Алгоритм взаємодії “військкомат-військова частина” щодо залучення молоді на військову службу за контрактом дає позитивний результат

28.09.2013   17:59

У Чернігівському об’єднаному міському військовому комісаріаті активно проводиться щоденна робота щодо комплектування військових частин Збройних Сил України військовослужбовцями-контрактниками.

Зокрема, за ініціативи міського військового комісара полковника Володимира Кравчука та командування військових частин відпрацьовано чіткий алгоритм залучення призовної молоді до служби за контрактом у конкретно визначені установи та підрозділи української армії.

Так, днями у Чернігові працівники міського військкомату та особисто головний старшина 2-го окремого польового вузла зв’язку Генерального штабу Збройних Сил України старший прапорщик Леонід Коваленко провели ряд зустрічей і співбесід з чернігівською молоддю та відібрали необхідну кількість юнаків.

– За п’ять днів нашої спільної роботи ми відібрали на військову службу за контрактом 10 кандидатів. З них три – вже в армійському строю. Відпрацьований нами алгоритм чіткої взаємодії “Військкомат – військова частина” себе виправдав. У подальшому плануємо запрошувати представників інших військових частин на такі заходи. Адже після почутої інформації про установу, життя та побут, молодь все більше звертається до нас з проханням піти до армії, – повідомив військовий комісар полковник Володимир Кравчук.

За його словами, сьогодні військова служба за контрактом на ринку праці у місті Чернігів стала конкурентоздатною, адже держава вживає заходів для забезпечення гідного рівня життя військовослужбовців.Втім, далеко не всі бажаючі можуть потрапити служити.

– Загалом, при річному плані загальною кількістю 48 чоловік, ми відібрали уже 33 молодиків. Відбір досить жорсткий. Основні критерії – це добра фізична підготовка, стан здоров’я, морально-психологічні стан. На першому місці стоїть якісний підбір кандидатів.- підсумував військовий комісар.

Слід додати, що Чернігівський об’єднаний міський військовий комісаріат являються одним з кращих серед райвійськкоматів Чернігівщини за показниками цієї роботи.


 

Останні новини Чернігівщини

17 листопада - День працівників сільського господарства України

17 листопада - День працівників сільського господарства України 09:44

Свято День працівників сільського господарства в Україні або День аграрія відзначається в листопаді. Засновано в 1993 році. Святкові заходи включають вшанування працівників сільського господарства і всього агропромислового комплексу.

17 листопада - Міжнародний день студентів

17 листопада - Міжнародний день студентів 09:43

Студенти - це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини