Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 вересня, 04:43:35

Алгоритм взаємодії “військкомат-військова частина” щодо залучення молоді на військову службу за контрактом дає позитивний результат

28.09.2013   17:59

У Чернігівському об’єднаному міському військовому комісаріаті активно проводиться щоденна робота щодо комплектування військових частин Збройних Сил України військовослужбовцями-контрактниками.

Зокрема, за ініціативи міського військового комісара полковника Володимира Кравчука та командування військових частин відпрацьовано чіткий алгоритм залучення призовної молоді до служби за контрактом у конкретно визначені установи та підрозділи української армії.

Так, днями у Чернігові працівники міського військкомату та особисто головний старшина 2-го окремого польового вузла зв’язку Генерального штабу Збройних Сил України старший прапорщик Леонід Коваленко провели ряд зустрічей і співбесід з чернігівською молоддю та відібрали необхідну кількість юнаків.

– За п’ять днів нашої спільної роботи ми відібрали на військову службу за контрактом 10 кандидатів. З них три – вже в армійському строю. Відпрацьований нами алгоритм чіткої взаємодії “Військкомат – військова частина” себе виправдав. У подальшому плануємо запрошувати представників інших військових частин на такі заходи. Адже після почутої інформації про установу, життя та побут, молодь все більше звертається до нас з проханням піти до армії, – повідомив військовий комісар полковник Володимир Кравчук.

За його словами, сьогодні військова служба за контрактом на ринку праці у місті Чернігів стала конкурентоздатною, адже держава вживає заходів для забезпечення гідного рівня життя військовослужбовців.Втім, далеко не всі бажаючі можуть потрапити служити.

– Загалом, при річному плані загальною кількістю 48 чоловік, ми відібрали уже 33 молодиків. Відбір досить жорсткий. Основні критерії – це добра фізична підготовка, стан здоров’я, морально-психологічні стан. На першому місці стоїть якісний підбір кандидатів.- підсумував військовий комісар.

Слід додати, що Чернігівський об’єднаний міський військовий комісаріат являються одним з кращих серед райвійськкоматів Чернігівщини за показниками цієї роботи.


 

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж 16:40

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 11 пожеж, 5 з них виникли у житловому секторі громадян, 6 у природних екосистемах.

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму 16:27

Молоко - це найперша їжа, яку починає вживати людина у своєму житті. Воно зустрічається скрізь: у соусах, цукерках, печиві, морозиві, ковбасах. Це такий продукт, який має на своїй кухні кожна господиня у будь-якому куточку земної кулі. Втім іноді коров’яче молоко може стати дуже небезпечним.

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19 16:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 вересня в області зафіксовано 114 нових випадків COVID-19.

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА 14:49

Дошкільна освіта Чернігівщини – це 223 дитячі садочки, 146 ясел-садків та63 інші заклади майже на 27 тис. місць,в яких на кінець 2019 року виховувалися 29 тис. маленьких мешканців області (дівчаток на 5% менше, ніж хлопчиків). Ще 485 дітей охоплено соціально-педагогічним патронатом.

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові 14:44

Офіційний купальний сезон цього року в Чернігові розпочався, відповідно до розпорядження міського голови від 25.05.20 №71-р «Про підготовку та відкриття купального сезону 2020 року», з 15 червня і тривав до 15 вересня.