Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 січня, 20:38:37

В прокуратурі області обговорено шляхи дотримання законодавства при сплаті соціальних та страхових внесків

19.09.2013   16:23Агенцiя

Під головуванням прокурора області Максима Говорухи відбулася міжвідомча нарада за участі керівництва облдержадміністрації, головних управлінь Міндоходів, юстиції та Пенсійного фонду в області. На нараді обговорено питання додержання законодавства щодо стягнення єдиного та страхових внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Як зазначив під час виступу Максим Говоруха, пенсійне забезпечення в Україні загалом і на Чернігівщині зокрема — є основною складовою системи соціального захисту населення, тому контроль за додержанням законодавства щодо повноти та своєчасності сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є одним із пріоритетних напрямів роботи органів прокуратури.

Водночас, результати прокурорських перевірок свідчать, що дії контролюючих органів області, вжиті для наповнення та раціонального використання коштів Пенсійного фонду, не відповідають вимогам сьогодення. Як наслідок, суттєвого зменшення розміру заборгованості до Фонду не відбулося, що ставить під загрозу своєчасність та повноту отримання пенсіонерами відповідних виплат.

Прокурор області звернув увагу присутніх на чітке та неухильне виконання вимог законодавства у сфері наповнення бюджету, та наголосив на необхідності належної взаємодії органів державної виконавчої влади, Міндоходів, Пенсійного Фонду та прокуратури.

За підсумками наради керівництвом прокуратури, органів державної влади та контролю визначено конкретні заходи щодо забезпечення належної організації захисту інтересів держави, попередження порушень закону у бюджетній сфері та своєчасної сплати соціальних внесків.

Останні новини Чернігівщини

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля 14:02

20 січня в Ладанській територіальній громаді відкрили Центр культури та дозвілля.

Дует

Дует "Інша тиша" презентував свій новий альбом 14:00

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського відбулась презентація другого альбому «Потяг» дуету «Інша Тиша».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 13:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 21 січня по 8:00 22 січня 2022 року

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті 13:43

Оновленння будівлі одного з найбільших сільських освітніх закладів громади – Журавського, триває вже кілька років поспіль.

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4 11:43

20 січня відбулося засідання чергової 19 сесії Ніжинської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини