Чернігів: урочистості з нагоди Дня рятівника відбулися в обласній філармонії
Відповідно до Указу Президента України щороку 17-го вересня відзначається День рятівника. Це гарна нагода віддати належну шану тим, чия щоденна праця тісно пов’язана з мужністю та подвигом, хто працює під девізом - "Запобігти, врятувати, допомогти!".
13 вересня в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм відбулися урочистості з нагоди Дня рятівника. У святковому заході взяли участь в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет, начальник Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій в області полковник служби цивільного захисту Вадим Шулюк, представники духовенства та громадськість.
Звертаючись до присутніх, Юрій Музика зазначив, що це свято об’єднує як професійних рятівників, так і звичайних громадян, які проявили сміливість, рішучість та героїзм під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, врятували життя і здоров`я людей.
Від імені голови облдержадміністрації Володимира Хоменка та від себе особисто Юрій Музика висловив вдячність особовому складу Чернігівської пожежно-рятувальної служби за наполегливу працю, відвагу й рішучість та побажав усім здоров`я, витримки, невичерпної енергії у реалізації гуманної місії і успіхів у служінні Українському народу.
З привітальними словами до рятувальників звернувся начальник обласного Управління ДСНС у Чернігівській області Вадим Щулюк.
"Співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій ніколи не відступали перед труднощами, завжди залишаючись гарантом безпеки суспільства, рятівниками життя та добробуту людей. Громадяни завжди повинні почувати себе захищеними й бути впевненими, що в разі надзвичайної події вони не залишаться наодинці з небезпекою." - підкреслив він.
Він привітав весь особовий склад, ветеранів і пенсіонерів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, пожежної охорони, працівників аварійно-рятувальних формувань та всіх, хто причетний до рятувальної справи.
Наказом Управління ДСНС у Чернігівській області були присвоєні чергові спеціальні звання, грамоти та оголошені подяки. Також наказом Всеукраїнської громадської організації "Союз рятівників" за бездоганну службу та відданість Батьківщині, проявлений героїзм і сумлінну працю під час ліквідації надзвичайних ситуацій та високий професіоналізм Вадим Шулюк нагородив Орденом "За мужність при ліквідації надзвичайних ситуацій" Олега Пинчука, начальника Бобровицького районного відділу УДСНС у Чернігівській області та Петра Точоного, працівника ДП "Чернігівський облавтодор".
Найкращим рятувальникам Чернігівщини вручені відзнаки облдержадміністрації, обласної ради і Чернігівської міськради.
Представниками духовенства архієпископом Чернігівським і Новгород-Сіверським Української православної церкви владикою Амвросієм та настоятелем храму святих мучеників Чернігівського князя Михайла та боярина його Федора протоієреєм Олегом рятувальникам Чернігівщини були подаровані ікони "Неопалима Купина" та "Феодосія Чернігівського", які будуть захищати та оберігати рятувальників від вогню, стихії, надзвичайних ситуацій та принесуть в їхні домівки мир, любов та злагоду.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.