Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 жовтня, 03:50:23

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

17.09.2013   09:22

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 16 вересня по 08 годину 17 вересня 2013 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 5 пожеж в житловому секторі.
1. Пожежа в житловому секторі - Носівський район, с. Адамівка - 15.09.2013 року о 21:50 сталася пожежа в житловому будинку. Вогнем пошкоджено майно. Причина - необережність під час куріння господаря. Збитки встановлюються. Пожежа ліквідована до прибуття підрозділів ДСНС.
 
2. Пожежа в житловому секторі - м. Городня, вул. Леніна - О 09:30 сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено підлогу на площі 1 кв.м. Причина - необережність під час куріння господаря. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 60 000 грн.
 
3. Пожежа в житловому секторі - м. Бахмач, вул. Південна - О 10:25 сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю на площі 10 кв.м, пошкоджено стіни. Причина - коротке замикання електромережі. Збиток - 2000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 150 000 грн.
 
4. Пожежа в житловому секторі - м. Чернігів, вул. Толстого, 138-а - Об 11:01 сталася пожежа в квартирі. Вогнем пошкоджено майно. Причина - коротке замикання електромережі. Збиток - 500 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.
 
5. Пожежа в житловому секторі - Ніжинський район, с. Богданівка - О 12:30 сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено перекриття на площі 18 кв.м та майно. Причина встановлюється. Збиток - 4900 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 60 000 грн.

Останні новини Чернігівщини

Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56

До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!

На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19

Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.

Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48

Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.

Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27

З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).

Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10

Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини