Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 березня, 12:46:17

Готуємося до опалювального сезону. Професійно навчаємо безробітних!

14.09.2013   11:28Агенцiя

Професійне навчання безробітних за сприяння служби зайнятості організовується лише за тими професіями і спеціальностями, що мають попит на ринку праці і під конкретне замовлення роботодавців. На сьогоднішній день актуальною є підготовка фахівців, які залучатимуться до роботи в опалювальний сезон.

У вересні навчання за професіями "оператор котельні" та "машиніст (кочегар) котельні" розпочали 30 безробітних з Чернігова, 25 - з Прилуцького та 19 – з Бахмацького районів. Під час навчального процесу вони опанують необхідні у подальшій роботі знання, зокрема: технічні характеристики промислових та побутових опалювальних котлів, будову і експлуатацію котельних установок, вивчать порядок їх обслуговування та експлуатації, отримають практичні навички перевірки технічного стану котлів.

Безробітні вчаться на базі КП «Чернігівський обласний навчально-курсовий комбінат» Чернігівської обласної ради та Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Як наслідок вони мають змогу за короткий термін здобути та відновити навики роботи з опалювальним устаткуванням, що дасть змогу кожного з них забезпечити роботою в осінньо-зимовий період.

Кваліфіковані кочегари будуть працевлаштовані в школи, дитячі садки, а також сільські та селищні ради.


Оксана Большак, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи

Останні новини Чернігівщини

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 30 березня по 8:00 31 березня 2023 року 10:35

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 4 пожежі та 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення.

У Чернігові відтепер є вулиця імені Героя України Олександра Мацієвського. Депутати погодили перейменування низки вулиць 09:19

У Чернігові продовжують перейменовувати вулиці міста, з метою проведення політики очищення міського простору від топонімів, що звеличують, увіковічують, пропагують, або символізують російську федерацію.