Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 березня, 11:55:47

Соціальна відповідальність. Частину своїх коштів компанія направила на благодійні соціальні проекти

14.09.2013   11:24Агенцiя

Напрямок соціальних інвестицій має вагоме значення для компанії “Бритіш Американ Тобакко Україна”.

Компанія є одним з найбільших інвесторів, платників податків та працедавців у місті Прилуки та Чернігівській області. Тому, усвідомлюючи власний вплив на соціально-економічний стан регіону, традиційно протягом багатьох років “Бритіш Американ Тобакко Україна” значну частину своїх соціальних ініціатив зосереджувала на розвитку економіки та соціальної сфери Чернігівщини в цілому й безпосередньо міста Прилуки.

Серед окремих проектів варто виділити заснування і сприяння роботі Прилуцького Центру підтримки підприємництва (спільно з Прилуцькою міською радою та Корпусом Миру США), який у вересні 2013 році відзначив 6-ту річницю своєї успішної діяльності.

Протягом багатьох років компанія надає постійну благодійну підтримку прилуцьким дитячим будинкам “Надія” та “Сонечко”, загально-освітній школі №13, різноманітним благодійним організаціям міста. Компанія не залишається осторонь ініціатив міської ради та фінансово підтримує реалізацію різноманітних соціально-екологічних проектів, таких як відновлення історичної паркової зони міста, влаштування каналізаційної мережі для мешканців Заудаївського району в 2012 році тощо.

Тож і цього року значну частину своїх коштів компанія направила на благодійні соціальні проекти. В рамках цих проектів цього року планується зробити ремонт санітарно-побутових приміщень в дитячому будинку “Надія” та їдальні в навчально-реабілітаційному центрі “Сонечко”. Також компанія не забуває про своїх сусідів, загально-освітню школу №13, адже всі можуть бачити зараз, що до 1-го вересня був здійснений ремонт їдальні початкової школи, закуплені нові меблі та устаткування, їдальня набула сучасного вигляду та відповідає всім стандартам.

12го вересня збули закінчені будівельні роботи із облаштування прилеглої навколо школи території, а саме встановлення нової сучасної огорожі школи, влаштування пішохідної доріжки із тротуарної плитки та захисного бар’єру. Це дасть змогу підвищити рівень безпеки школярів, адже навколо школи до цього часу була відсутня пішохідна доріжка і вони добиралися до школи прямо по дорозі, що є дуже небезпечно заважаючи на активний рух транспорту навколо. 13-го вересня представники керівництва “Бритіш Американ Тобакко Україна” мали нагоду урочисто передати результат будівельних робіт в користування загально-освітній школі № 13 та мешканцям Заудаївського району.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відтепер є вулиця імені Героя України Олександра Мацієвського. Депутати погодили перейменування низки вулиць 09:19

У Чернігові продовжують перейменовувати вулиці міста, з метою проведення політики очищення міського простору від топонімів, що звеличують, увіковічують, пропагують, або символізують російську федерацію.

За внесок у відбудову Чернігова. Комунальники, медики, освітяни та інші отримають фінансову винагороду від міста 09:16

Працівники і працівниці комунальних підприємств, які зробили особистий внесок у відновлення Чернігова, отримають одноразову матеріальну допомогу-винагороду від міста у розмірі 3 тисячі гривень.

Відбулося засідання сесії Чернігівської міської ради 09:14

30 березня 2023 року відбулося 30-те засідання сесії Чернігівської міської ради. На ньому були присутні 22 депутати з 42. На їх розгляд було винесено більше двох десятків питань, включаючи депутатські запити та різне.

Чернігівщина пам’ятає: в області відбулися тематичні заходи до річниці звільнення від російських окупантів 09:12

Дві третини Чернігівської області понад місць були під окупацією підступного ворога, техніка якого безперервними хвилями почала заходити на нашу територію 24 лютого 2022 року.

Новобасанська територіальна громада: питання відновлення інфраструктури та житлового сектору 08:54

Наявні результати та подальші плани щодо відбудови та відновлення пошкоджених об’єктів 29 березня з представниками Новобасанської сільської ради обговорив під час робочої поїздки перший заступник начальника Чернігівської ОВА Костянтин Мегем.