Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 березня, 12:41:49

Правоохоронець допоміг нужденним дітям

14.09.2013   10:14

Страшна звістка прийшла до оселі працівника судової міліції «Грифон» від лікарів. Діагноз - хвороба, яка могла забрати його життя. Рідні й близькі не знали, що робити, зібрали значні кошти на лікування, колеги також не залишились у стороні - скинулись кожен хто скільки зміг. Почали з'ясовувати де краще пройти курс лікування. І, відвідавши чергову з клінік, були ошелешені іншою звісткою.

Діагноз не підтвердився. Перевірили ще раз: «І дійсно! Хвороби немає.» Кошти, зібрані на благе діло, міліціонер вирішив передати нужденним. Тим, у кого діагноз, на превеликий жаль, підтвердився і допомоги чекати немає звідки.

Міліціонер приїхав до Чернігівської обласної лікарні і запитав у лікарів кому найтерміновіше потрібна допомога. Таких дітей виявилось четверо. Поспілкувавшись з колегами, правоохоронці вирішили не просто віддати ці гроші, а ще влаштувати для всіх дітей лікарні маленьке свято. Знайшли в інтернеті контакти клоун-студії «Пати-Бум» та запитали скільки буде коштувати таке свято. На що працівники студії, почувши для кого цей захід, одразу заявили, що проведуть його безкоштовно.

Вже наступного дня правоохоронці разом з акторами завітали до лікарні. Правоохоронці передали кошти батькам дітей, які потребують допомогу, ну а актори клоун-студії розпочали свою виставу, від якої діти були в захваті.  Подивитись виставу прийшов навіть медперсонал. Веселі жарти, загадки та конкурси за участю дітей не залиши нікого байдужим. Адже кожна посмішка на обличчі цих дітей є безцінною. Після свого виступу, веселі клоуни усім дітям зробили подарунки - різноманітні фігури з надувних кульок.

Останні новини Чернігівщини

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 30 березня по 8:00 31 березня 2023 року 10:35

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 4 пожежі та 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення.

У Чернігові відтепер є вулиця імені Героя України Олександра Мацієвського. Депутати погодили перейменування низки вулиць 09:19

У Чернігові продовжують перейменовувати вулиці міста, з метою проведення політики очищення міського простору від топонімів, що звеличують, увіковічують, пропагують, або символізують російську федерацію.