Чернігівська область: під час пожеж загинули чоловік та 2-річна дитина
03 вересня о 21:40 у м. Борзна сталася пожежа житлового будинку по провулку Чернігівський.
МНС
До місця пригоди за 4 хвилини прибув пожежно-рятувальний підрозділ Управління ДСНС у Чернігівській області. В цей час помешкання було заповнено щільним димом. Нажаль, під час пожежі загинула 2-річна дівчинка, у кімнаті якої 32-річний батько та 25-річна мати залишили увімкненим до електромережі телевізор.
Вогнем пошкоджено домашні речі та майно. По факту пожежі та загибелі дитини проводиться розслідування.
Цього ж дня о 07:20 у Городнянському районі до служби “101” надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Великий Листвен. Через 10 хвилин на місці пригоди працювали сільські вогнеборці з сусіднього Тупичіва. Гасіння пожежі тривало майже годину, в ході чого на підлозі у одній з кімнат виявлено тіло 41-річного господаря без ознак життя. Вогнем пошкоджено стіни та майно.
За попередніми даними, причиною трагедії послужила необережність чоловіка під час куріння у нетверезому стані.
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.