Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 14:02:34

Чернігівські комунальники інформують про заплановані на вересень роботи

03.09.2013   13:49Агенцiя

Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради інформує мешканців міста про проведення ремонтних робіт у будинках, закріплених за комунальними підприємствами, запланованих на вересень місяць поточного року.

За даними комунального підприємства “ЖЕК-10”, наразі виконується капітальний ремонт покрівлі по вулиці Рокосовського 12 а, б та Космонавтів 10, 10а. У вересні також заплановано капітальний ремонт покрівлі по вулиці Рокосовського, 22 та Доценка, 25в.

Також, поточний ремонт покрівель проведуть у будинках: по вулиці Рокосовського 14б, в, 62, 42; Доценка 24; Пухова, 115, 115а, 132, 133, 138, 142, 148; Бєлова, 21, 23; Космонавтів, 12; Корольова 10, 10б, в; Борщова, 2, 5; Кленовій, 12а.

Ремонтуватимуть під’їзди в будинках по вулиці Космонавтів, 12 (3 під’їзди), та Пухова 152 (2 під’їзди).

Модернізацію ліфтів здійснять у будинках по вулиці Рокосовського, 30 (у 2-х під.), Доценка, 26 а (один під.), Доценка,27 (один під.).

Комунальне підприємство “ЖЕК-13” продовжує модернізацію ліфтів, розпочату в серпні місяці у будинках по вулиці Героїв Чорнобиля, 1 (4 під’їзди), пр. Миру, 210 (1 під.), 249 (2 під.), Харківська, 8 (один під.).

Також буде виконано поточний ремонт покрівлі по пр. Миру 151, 161, 147, 201а, Волковича, 8, Мстиславська, 169; і ремонт під’їздів по вул. Волковича,2 (2, 3 під.), Дніпровська, 6 (2 під.), Забарівська, 22 (один під.).

За повідомленням управління житлово-комунального господарства міської ради

Останні новини Чернігівщини

Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57

Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.

Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:48

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

2 лютого: цей день в Україні і світі

2 лютого: цей день в Україні і світі 08:47

День 1440 Російська агресія - Day 1440 Russian aggression

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини