Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 лютого, 01:29:38

“Друге дихання” Єврорегіону “Дніпро”: громадський сектор розвиває комунікації

02.09.2013   16:13Агенцiя

Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень 2 вересня в Дискусійному клубі “Експертна думка” презентував результати проекту “Європейський досвід розвитку комунікаційної стратегії в рамках єврорегіонів”, реалізованого в рамках програми Міжнародного Вишеградського фонду “Вишеградська четвірка для Східного партнерства”.

За словами Євгенія Романенка, віце-президента Поліського фонду, проект був спрямований на розвиток комунікацій між учасниками Єврорегіону “Дніпро” на основі європейського досвіду регіонального співробітництва. “Багато в чому для нас ця діяльність стала новаційною. По-перше, Поліський фонд заявив про себе як про активного учасника транскордонного співробітництва. По-друге, ми налагодили дієві контакти з білоруськими партнерами, що вже дозволило започаткувати черговий проект за єврорегіональною тематикою. По-третє, вперше до фінансування проектів Фонду залучено донорську організацію з ЄС – Вишеградський фонд”, – зазначив Євгеній Романенко.

Презентуючи збірку матеріалів проекту, Борис Уваров, керівник проекту, радник голови Чернігівської обласної державної адміністрації наголосив, що українські та білоруські громадські діячі, представники місцевих органів влади та науковці, залучені до реалізації проекту, відзначили його високу цінність саме як комунікаційного майданчика. “Проведені в Чернігові та Гомелі тренінги, семінари, міжнародна конференція, візит до країн Вишеградської групи дозволили не тільки досягти запланованих результатів, але й через започатковані контакти вийти на нові проектні ідеї, зокрема, в освітній сфері. Досвід реалізації проекту показав: наразі і в Чернігівській, і в Гомельській областях існує значна кількість інституцій, готових активно включитися в транскордонну взаємодію. Потрібен лише незначний поштовх”, – констатував Борис Уваров. Як і передбачалося проектом, за його підсумками створено Центр транскордонного співробітництва, наразі закінчується його реєстрація як громадської організації. Планується, що ця установа спеціалізуватиметься на розробці та реалізації транскордонних проектів спільно з широким колом партнерів, підтримуватиме ініціативи міжрегіонального та транскордонного характеру.

Крім окреслених досягнень, даний проект створив передумови для активізації економічного співробітництва в рамках Єврорегіону “Дніпро”. “Поширенню інформації про економічний потенціал Чернігівської та Гомельської областей сприяв інформаційний візит до країн Вишеградської групи. У його рамках відбулись презентаційні зустрічі у Міністерстві національної економіки Угорської республіки, Міністерстві закордонних справ Словаччини, Міністерстві закордонних справ Чеської Республіки, а також місцевих адміністраціях Братислави та Вроцлава”, – зазначив Юрій Вдовенко, директор Чернігівського регіонального центру з інвестицій та розвитку.

Останні новини Чернігівщини

Чекали 29, натомість весільний марш пролунав для 41 пари - День закоханих на Чернігівщині

Чекали 29, натомість весільний марш пролунав для 41 пари - День закоханих на Чернігівщині 17:28

Третій рік поспіль завдяки ініціативі Міністерства юстиції «Кохання поза часом» щасливі закохані можуть забарвити день 14 лютого справжніми емоціями і особливою пам’ятною подією, поєднавши долю зі своєю половинкою з ранку до опівночі.

"Сонце слова на двох" зійшло у бібліотеці ім. М. Коцюбинського 17:07

Вечір поезії від Тетяни Шептицької та Сергія Пантюка пройшов у бібліотеці ім. М. Коцюбинського в рамках реалізації проекту «Безкоштовні курси української мови».

Менська громада працює над створенням антикорупційної еко-системи

Менська громада працює над створенням антикорупційної еко-системи 16:53

Що таке Антикорупційна програма та які переваги її прийняття – такі питання жваво обговорювались з представниками місцевої влади Менської ОТГ на інформаційній зустрічі, яка пройшла 17 лютого.

На вихідних посилені поліцейські патрулі відпрацьовували Чернігів

На вихідних посилені поліцейські патрулі відпрацьовували Чернігів 16:42

В обласному центрі з 14 лютого до 16 лютого поліція провела перше в цьому році оперативно-профілактичне відпрацювання. Такі заходи відбуватимуться циклічно в різних мікрорайонах міста.

За вихідні патрульні розшукали двох чоловіків, які переховувалися від поліції

За вихідні патрульні розшукали двох чоловіків, які переховувалися від поліції 16:32

Під час патрулювання на вулиці Савчука у дворі будинків інспектори помітили підозрілого чоловіка, який мав ознаки алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини