За фактом шахрайства з квартирою зареєстровано кримінальне провадження
Прокуратурою м.Чернігова розпочато кримінальне провадження за фактом шахрайства з квартирою по вул.Бєлова, 30.
У грудні минулого року дану квартиру було продано особою, яка діяла за довіреністю господаря, з посвідченням договору приватним нотаріусом. Скориставшись тим, що договір ще не пройшов процедуру державної реєстрації, у червні цього року господар квартири уклав щодо неї договір міни з іще одним набувачем.
Кримінальне провадження розпочато за ч.3 ст.190 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене у великих розмірах). Відомості за даним фактом внесені до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань.
Коло винних осіб буде встановлюватися в ході досудового розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.