Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 13:30:50

Дебюрократизація адміністративних послуг на Городнянщині

02.09.2013   07:52Агенцiя

30 серпня в дискусійному клубі “Експертна думка” відбулося підведення підсумків реалізації проекту “Покращення якості надання адміністративних послуг замовникам шляхом створення та діяльності ЦНАП при Городнянській РДА”, що реалізується ГО “Громадська Рада”.

Учасниками прес-конференції були: Микола Силенко – голова Городнянської РДА, Геннадій Молот – керівник ГО “Громадська Рада” та Олександр Підгорний – експерт проекту.

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) при Городнянській райдержадміністрації, що на Чернігівщині, працює від грудня2012 року. Створення ЦНАП дозволило спростити та оптимізувати систему надання адміністративних послуг суб’єктам звернень (як суб’єктам господарювання всіх форм власності так і мешканцям Городнянського району).

До безперечних переваг сьогоднішньої роботи Центру можна віднести спрощене й комфортне отримання громадянами адміністративних послуг, протидію корупції та уникнення використання посередницьких послуг, повне інформування клієнтів та відвідувачів Центру з будь-яких спірних або незрозумілих питань, організацію інформаційного обміну даними між різними службами, повний контроль за здійсненням їх адміністрування, та скорочення кількості документів, що подаються замовниками в складі вхідного пакету документів.

Основне завдання проекту “Покращення якості надання адміністративних послуг замовникам шляхом створення та діяльності ЦНАП при Городнянській РДА” було досягнуто – створено зручні і доступні умови для отримання громадянами та юридичними особами адміністративних послуг, адже саме за якістю наданих послуг кожен громадянин оцінює турботу держави про нього та рівень поваги до його прав та гідності.


Геннадій Молот, ГО “Громадська Рада”

Останні новини Чернігівщини

Під час пожежі в Чернігівській обласній дитячій лікарні евакуйовано 56 осіб

Під час пожежі в Чернігівській обласній дитячій лікарні евакуйовано 56 осіб 11:44

18 листопада о 19:55 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу в палаті № 13 інфекційного відділення Комунального некомерційного підприємства "Чернігівська обласна дитяча лікарня" Чернігівської обласної ради, що в обласному центрі.

Від початку року землевпорядники надали населенню 838 тис. адміністративних послуг

Від початку року землевпорядники надали населенню 838 тис. адміністративних послуг 11:28

Від початку 2019 року землевпорядники Чернігівської області надали населенню 838 тис. адміністративних послуг. З цієї кількості 796,3 тис. послуг надано на безоплатній основі.

Представлено проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік

Представлено проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік 11:09

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада підтримав проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік.

Які дороги ремонтували цього року на Чернігівщині. ВІДЕО

Які дороги ремонтували цього року на Чернігівщині. ВІДЕО 10:59

Сезон активних дорожніх робіт уже закінчився. Всі заплановані проєкти практично реалізовані, далі — роботи виключно в режимі аварійної ліквідації. Куди спрямували кошти — поінформував на брифінгу в облдержадміністрації начальник Управління капітального будівництва ОДА Андрій Тишина.

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні 10:42

Гурт «Бойовий акорд» 169 навчального центру з селища Десна Чернігівської області став переможцем 5-го Міжнародного фестивалю військової авторської пісні в рамках проекту «І все-таки ми там були!».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини