Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 09:45:07

Дебюрократизація адміністративних послуг на Городнянщині

02.09.2013   07:52Агенцiя

30 серпня в дискусійному клубі “Експертна думка” відбулося підведення підсумків реалізації проекту “Покращення якості надання адміністративних послуг замовникам шляхом створення та діяльності ЦНАП при Городнянській РДА”, що реалізується ГО “Громадська Рада”.

Учасниками прес-конференції були: Микола Силенко – голова Городнянської РДА, Геннадій Молот – керівник ГО “Громадська Рада” та Олександр Підгорний – експерт проекту.

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) при Городнянській райдержадміністрації, що на Чернігівщині, працює від грудня2012 року. Створення ЦНАП дозволило спростити та оптимізувати систему надання адміністративних послуг суб’єктам звернень (як суб’єктам господарювання всіх форм власності так і мешканцям Городнянського району).

До безперечних переваг сьогоднішньої роботи Центру можна віднести спрощене й комфортне отримання громадянами адміністративних послуг, протидію корупції та уникнення використання посередницьких послуг, повне інформування клієнтів та відвідувачів Центру з будь-яких спірних або незрозумілих питань, організацію інформаційного обміну даними між різними службами, повний контроль за здійсненням їх адміністрування, та скорочення кількості документів, що подаються замовниками в складі вхідного пакету документів.

Основне завдання проекту “Покращення якості надання адміністративних послуг замовникам шляхом створення та діяльності ЦНАП при Городнянській РДА” було досягнуто – створено зручні і доступні умови для отримання громадянами та юридичними особами адміністративних послуг, адже саме за якістю наданих послуг кожен громадянин оцінює турботу держави про нього та рівень поваги до його прав та гідності.


Геннадій Молот, ГО “Громадська Рада”

Останні новини Чернігівщини

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено 15:26

21 лютого в Управлінні Державної міграційної служби України в Чернігівській області під керівництвом начальниці Управління Ксенії Лук’янець та за участі керівників структурних та територіальних підрозділів було проведено засідання Колегії за підсумками роботи у 2019 році.

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого 14:43

У Чернігові скорботним мітингом і покладанням квітів до стел загиблим героям АТО/ООС 22 лютого вшанували пам’ять полеглих у боях під Дебальцевим.

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді 14:33

У Чернігівській облдержадміністрації 21 лютого відбулося чергове засідання обласної містобудівної ради.

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири 14:18

Віднедавна Сергій Таргонь — власник двокімнатної квартири у Ріпках, яку купили за рахунок державної субвенції. Ключі від житла юнаку днями вручив голова Ріпкинської РДА Геннадій Поляк.