Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 жовтня, 19:36:59

Державні інспектори на варті охорони природи

30.08.2013   14:06Агенцiя

Під час рейдової перевірки по контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства у галузі охорони та збереження тваринного та рослинного світу Держекоінспекцією у Чернігівській області виявлено порушення правил полювання, відповідальність за яке передбачено ч.2 ст. 85 КУпАП. В зеленій зоні міста Чернігова між селами Підгірне та Єньків Чернігівського району місцеві громадяни проводили незаконне полювання на автомобілі ВАЗ “Нива-Шевролет”. При цьому незаконно добули качку, в результаті чого навколишньому середовищу завдані збитки у сумі 250 гривень.

Проте, при наближенні до мисливців держінспекторів з охорони навколишнього природного середовища порушники помістили зброю та набої в салон автомобіля. Качка, ще з ознаками життя, знаходилась в причепі автомобіля, що є фактом жорстокого поводження з тваринами.

Незважаючи на встановлені порушення, останні стали інспекторам чинити опір, перешкоджати виконанню службових обов’язків. При цьому в агресивній формі висловлювались нецензурними словами, незважаючи на те, що з ними була присутня неповнолітня дитина.

Порушники з встановленим порушенням не погодились та зникли з місця правопорушення. На жаль, вистежити браконьєрів та затримати їх не вдалось можливим.

Таким чином Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на порушника (одного із яких вдалося установити) складений протокол по ч. 2 ст. 85 КУпАП та направлений на розгляд до Чернігівського районного суду для вирішення питання по суті.

Нагадуємо, що відповідно до ст. 85 ч. 2 КУпАП за порушення правил полювання передбачена адміністративна відповідальність, що тягне за собою накладення штрафу на громадян від 60 до 160 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1020 – 2040 грн.) і накладення штрафу на посадових осіб – від 90 до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1530 – 2550 грн.)

Тож, Держекоінспекція у Чернігівській області закликає громадян бережно ставитися до тваринного світу і не допускати порушення природоохоронного законодавства, а у разі виявлення фактів браконьєрства – звертатись за телефонами: (0462) 651-362; 4-22-10.

 

Олександр Феськовець, старший державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови 15:02

21 жовтня у сесійній залі Прилуцькоїх міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Про реалізацію державної регіональної політики - на тематичному семінарі

Про реалізацію державної регіональної політики - на тематичному семінарі 14:56

Наприкінці минулого тижня на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій для представників економічних служб районів, міст та ОТГ відбувся семінар на тему «Регіональна політика як складова економічного розвитку області».

Оцінювали фізичну підготовленість населення

Оцінювали фізичну підготовленість населення 14:47

В області проходить щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення. Днями відповідний захід відбувся в Чернігові.

Перша поразка на виїзді: Зоря - Десна 2:1

Перша поразка на виїзді: Зоря - Десна 2:1 11:18

Голи: Леднев, 81, Юрченко, 85 (з пенальті) - Дегтярьов, 17.

Сьогодні вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року

Сьогодні вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року 11:05

Кодекс України з процедур банкрутства – це перший за часи незалежності України комплексний документ, що врегульовує всі процедурні питання банкрутства. Кодекс містить багато положень, що перекликаються зі світовими стандартами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини