Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 вересня, 09:31:05

Курсанти навчального центру “Десна” складають випускні іспити

30.08.2013   07:43

Складанням випускних іспитів завершується курс підготовки курсантів строкової служби в 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, який дислокується в cелищі Десна на Чернігівщині.

Понад 1200 курсантів навчального центру демонструють набуті за час підготовки теоретичні знання та практичні навички з різних військових дисциплін, зокрема: вогневої, тактичної, фізичної та інженерної підготовки, із захисту від засобів масового ураження, а також водили бойові машини.

Голова комісії з прийому іспитів, заступник командувача високомобільних десантних військ Збройних Сил України полковник Володимир Іванов, добре оцінює підготовку курсантів навчальних підрозділів.

Як повідомляє командування навчального центру за результатами навчання курсанти отримають посвідчення про класність за відповідними спеціальностями Сухопутних військ та продовжать службу в бойових частинах Збройних Сил України.

Крім цього кращих військовослужбовців відзначать грамотами, подяками, нагрудним знаком “Гвардієць” та присвоєнням військового звання “старший солдат”.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 20 вересня до 8:00 21 вересня 2020 року.

В 1-й окремій танковій Сіверській бригаді – новий командир

В 1-й окремій танковій Сіверській бригаді – новий командир 08:34

Особовому складу танкової бригади нового командира представив командувач військ оперативного командування "Північ" генерал-майор Валерій Залужний.

Чернігівщина четверта за кількістю заготовленої та реалізованої деревини серед регіонів

Чернігівщина четверта за кількістю заготовленої та реалізованої деревини серед регіонів 08:30

Площа земель лісового фонду Чернігівської області є третьою за величиною в Україні та складає майже 748 тис.га – це 7% лісового фонду країни та 23% території області.

Прокуратура відстояла позицію щодо повернення земель сільськогосподарського призначення у суді

Прокуратура відстояла позицію щодо повернення земель сільськогосподарського призначення у суді 08:11

Північним апеляційним господарським судом залишено без змін рішення судів першої інстанції, якими задоволено два позови обласної прокуратури про витребування із незаконного володіння 4 га землі вартістю 600 тисяч гривень, що розташовані на території Київської області.

Талалаївська поліція розшукала літню жінку, яка загубилася через втрату пам’яті

Талалаївська поліція розшукала літню жінку, яка загубилася через втрату пам’яті 08:02

До правоохоронців надійшла інформація про зникнення жительки села Березівка 1944 року народження, яка має проблеми із пам’яттю. Одразу по тривозі було піднято особовий склад Талалаївського відділення поліції.