Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 січня, 22:57:55

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

24.08.2013   15:58

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 23 серпня по 08 годину 24 серпня 2013 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 4 пожежі, з яких 3 в житловому секторі та 1 сухої трави.

 1. Пожежа сухої трави Н.- Сіверський район, с. Кам'яна Слобода О 12 год. 20 хв. сталася пожежа сухої трави на площі 1 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30 000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі Чернігівський район, с. Ст. Білоус О 12 год. 51 хв. сталася пожежа дерев'яного паркану. Вогнем пошкоджено паркан на площі 15 кв.м. та суха трава на площі 0,04 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток - 400 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.

3. Пожежа в житловому секторі Н.- Сіверський район, с. Путівськ О 21 год. 50 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю. Причина - необережне поводження з вогнем господарки. Збиток - 3 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.

4. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. Слобідська О 03 год. 43 хв. сталася пожежа в квартирі двоповерхового житлового будинку. Вогнем пошкоджено покрівлю на площі 6 кв.м та майно. Ймовірна причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток встановлюється. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.

Останні новини Чернігівщини

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини