У Прилуках вандали познущалися з пам’ятників на єврейському кладовищі
Прокуратурою області взято на контроль хід досудового розслідування за фактом наруги над могилами на єврейському кладовищі
20 серпня до чергової частини Прилуцького МВ УМВС України в Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що на єврейському кладовищі у м. Прилуки на 17 надгробних пам’ятниках виявлена фашистська свастика.
Відомості за цим фактом слідчим відділом Прилуцького МВ УМВС в області внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 297 КК України (наруга над могилою).
Проводяться слідчі (розшукові) дії щодо встановлення всіх обставин злочину.
Хід досудового розслідування прокуратурою області взято на контроль.
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.