Старшого солдата внутрішніх військ звільнили зі служби, бо він свідчив проти свого командира. ВІДЕО
Андрій Леоненко - єдиний, хто не побоявся розповісти, що заскочив старшого лейтенанта на катуванні молодого сержанта. Насправді свідків кривавої бійні було багато, каже Андрій. Але не змовчав лише він, йдеться в сюжеті ТСН.
Що поплатився роботою за правду, Андрій намагався довести по судах 5 років. Ще у січні 2007-го року він став свідком фізичної розправи над сержантом. "Одягнув наручники, бив берцями по нозі, животу", - розповів колишній працівник внутрішніх військ.
Свідків конфлікту було багато, каже Андрій. Але в суді вказав на командира лише він...
Докладніше - у відеосюжеті...
Останні новини Чернігівщини
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Успіх Чернігівських спортсменів на чемпіонаті України з бойового самбо 11:43
з 01 до 02 листопада у Києві проходив чемпіонат України з бойового самбо розділ "Лайт Ноу-Гі"(без курток,з обмеженням ударної техніки рук).
Реформа державного управління - регіональний діалог на Чернігівщині 11:12
У Чернігові відбулося обговорення актуальних питань розвитку системи місцевого управління в контексті реформи державного управління.
Звернення до Державного архіву області: чим цікавляться громадяни 10:16
Державний архів Чернігівської області є одним з найбагатших в Україні: тут зберігаються документи з кінця XVIII століття до теперішнього часу.