Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 листопада, 12:11:00

"Зброя та вибухівка”

07.12.2011   08:24Агенцiя

Саме під такою назвою у період з першого по шосте грудня поточного року проводяться загальнодержавні цільові оперативно – профілактичні заходи.

Під час відпрацювання регіону працівниками Державтоінспекції спільно з працівниками оперативних підрозділів органів внутрішніх справ активізується робота по вивченню оперативної інформації з питань можливого перевезення транспортними засобами зброї, вибухівки, наркотичних засобів та затримання осіб, які займаються протиправними діяннями.

Яскравий приклад затримання особи, що незаконно зберігала набої став результатом злагодженості дій правоохоронців в селищі міського типу Семенівка, Чернігівського району.

4 грудня поточного року інспектори Державтоінспекції Семенівського райвідділу міліції в районному центрі здійснювали нагляд за дорожнім рухом. В поле зору останніх потрапив чолов’яга, який не звернув увагу на вартових доріг, ігноруючи вимоги правил дорожнього руху переткнув проїзну частину дороги поза межами пішохідного переходу.

Працівники ДАІ зупинили порушника та пояснивши суть скоєного, встановили його особистість з метою подальшого складання адміністративних матеріалів. Чоловік 57 – ми років виявився місцевим мешканцем, мав судимість.

В процесі спілкування з інспекторами останній вів себе дуже знервовано та навіть намагався втекти. Але ж досвідчені працівники не дали цього зробити та підозрюючи, що чоловік може бути причетний до більш грубого порушення закону, в присутності понятих здійснили огляд особистих речей правопорушника.

Такі заходи дали результат та відповідь на причину надмірного хвилювання. В барсетці останнього було виявлено набої до нарізної вогнепальної зброї калібру 7,62 міліметри в кількості 31 одиниця.

Вилучені боєприпаси направленні на експертизу. Подальшу перевірку проводить слідчий відділ Семенівського райвідділу міліції. Збираються необхідні матеріали для порушення кримінальної справи.

Прес–служба Державтоінспекції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Робота є на підприємствах легпрому

Робота є на підприємствах легпрому 10:43

Традиційно однією з провідних галузей економіки Чернігівщини є легка промисловість.В області зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому. Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, підприємства працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації 10:10

Забезпечувати функціонування міста в умовах війни, продовжити відновлювати пошкоджені об'єкти інфраструктури, сприяти стабільному функціонуванню економіки. Це кілька з пріоритетних напрямків, за якими планує жити та працювати Чернігів протягом наступного року. Вони визначені проєктом Програми економічного та соціального розвитку на 2023-й, який погодили на засіданні виконавчого комітету 24 листопада.

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині 10:05

Господарським судом Чернігівської області задоволено позови прокурорів про визнання незаконними та скасування рішень органів місцевого самоврядування про ліквідацію п’яти загальноосвітніх шкіл у Корюківському та Прилуцькому районах.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія. 09:27

Лабораторія цитогенетики займається діагностикою хромосомної патології, проводить каріотипування подружніх пар, дітей, пацієнтів з проявами хромосомних синдромів та каріотипування абортивного матеріалу з використанням різних методів диференційного забарвлення. Вона оснащена сучасним обладнанням та комп’ютерною програмою «Luciа».