Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 15 грудня, 06:46:02

Чернігівські суди обіцяють стати доступними для інвалідів

20.08.2013   13:44Агенцiя

Моніторинг і дослідження доступності судів у м.Чернігові, проведені в рамках громадської компанії «Правосуддя без бар’єрів», показали, що в місті всі 6 будівель непристосовані для маломобільних груп населення.

Однак це питання перебуває на контролі голови Апеляційного суду Чернігівської області, який докладає всіх зусиль для його швидкого вирішення.

Керівництво суду підкреслює, що жодне з приміщень судів у м.Чернігові, на жаль, не є за архітектурним проектом будинком правосуддя, що ускладнює й забезпечення доступності до приміщень судів маломобільних груп населення.

Читайте також: Правосуддя без бар’єрів в Чернігові

Однак це проблема не лишається поза увагою голови Апеляційного суду Чернігівської області Садіга Тагієва. На вході в приміщеннях практично всіх місцевих судів області та апеляційної інстанції в доступному місті встановлено кнопку виклику. Винятком є лише Новозаводський райсуд м.Чернігова. Однак це питання перебуває на контролі керівництва місцевого суду. Відповідний лист щодо забезпечення прав маломобільних груп населення направлено начальнику Територіального управління Державної судової адміністрації в Чернігівській області Володимиру Вовченку.

Додатково проведено роботу з працівниками апарату щодо надання допомоги в питанні забезпечення доступності до приміщень судів області.

http://zib.com.ua/

Останні новини Чернігівщини

Новації у застосуванні РРО обговорили під час

Новації у застосуванні РРО обговорили під час "круглого столу" 15:16

Про новації та етапи запровадження програмних РРО поспілкувалися під час «круглого столу» фахівці податкової служби області та чернігівські підприємці.

На фестивалі в Гомелі драмтеатр був нагороджений Дипломом

На фестивалі в Гомелі драмтеатр був нагороджений Дипломом "За кращий акторський ансамбль" 14:59

Цього року XIV Міжнародний фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі», що проходив у Гомелі (Республіка Білорусь) 3–7 грудня, був приурочений до відзначення 80-річчя заснування Гомельського обласного драматичного театру.

Знову перенесли відключення аналогового телебачення

Знову перенесли відключення аналогового телебачення 14:47

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення погодила перенесення терміну вимкнення аналогового мовлення в Україні на 30 червня 2020 року. Про це повідомляє пресслужба Нацради.

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування 14:42

Всеукраїнська школа з прав людини для молодих активістів/ок проходила в Освітньому домі прав людини в Чернігові з 4 по 10 грудня. Підсумком роботи стало 4 проєкти правозахисного спрямування.

Відбувся день спеціаліста

Відбувся день спеціаліста "Сучасні тенденції хорової освіти" 14:33

Традиційно напередодні новорічних та різдвяних свят, в читальній залі Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка в межах проєкту «Мереживо музичної зими» відбувся день спеціаліста «Сучасні тенденції хорової освіти» за участі студентів I-IV курсів відділу хорового диригування Чернігівського музичного коледжу ім. Л. Ревуцького.