Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 19 серпня по 08 годину 20 серпня 2013 року
МНС
Протягом доби зареєстровано 4 пожежі, з яких 2 в житловому секторі, 1 інша та 1 сухої трави.
1. Пожежа Чернігівський район, с. Полуботки, СТ "Стрижень" О 17 год. 04 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Власник встановлюється. Вогнем знищено будівлю. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток - 3 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.
2. Пожежа в житловому секторі м. Корюківка, вул. Бульварна О 19 год. 57 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем пошкоджено перекриття та стіни на площі 8 кв.м. Внаслідок пожежі пошкоджено перекриття та стіни на площі 4 кв.м господарчої будівлі. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 300 000 грн.
3. Пожежа сухої трави м. Чернігів, вул. Незалежності, біля буд. № 46 О 20 год. 01 хв. сталася пожежа сухої трави на площі 0,05 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток встановлюється.
4. Пожежа в житловому секторі Семенівський район, с. Прогрес О 00 год. 05 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено трактор "СИНТАЙ". Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток - 10 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.
Події на водних об'єктах:
19.08.2013 року о 16 год. 08 хв. в с. Рудьківка Бобровицького району з р. Бистриця місцевими жителями виявлено та піднято на поверхню тіло чоловічої статі (особа встановлюється). Причина смерті встановлюється.
19.08.2013 року о 19 год. 45 хв. в с. Безуглівка, Щорського району, з озера місцевими жителями виявлено та піднято на поверхню тіло гр. Ч., 1957 р.н., який мешкав за адресою: Щорський район, с. Єліне. Причина смерті встановлюється.
Останні новини Чернігівщини
Порушення правил проїзду перехресть стало причиною ДТП у Чернігові 17:14
Учора, близько 14-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду за участі трьох автомобілів на перехресті вулиць Гетьмана Полуботка та Олега Міхнюка.
Чернігів: рятувальники ліквідували пожежу в багатоповерхівці 16:40
У місті Чернігові сталася пожежа в квартирі дев’ятиповерхового житлового будинку.
У Ніжині обговорили оновлення громадського простору 16:25
Відбулося засідання містобудівної ради під головуванням виконувача обов’язків головного архітектора міста Євгена Малюги. На розгляд членів ради було винесено два актуальні питання, що стосуються благоустрою міського простору та його подальшого розвитку.
Спорт рівних можливостей: юні прилучани на Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» 15:44
Створення рівних умов для самореалізації та усунення обмежень дозволяє кожній дитині повноцінно розкрити свій потенціал і досягти вершин майстерності. Інклюзивне спортивне середовище стає тим простором, де на перший план виходять віра в себе та наполегливість.
Ворог знову атакував Чернігівщину 15:09
російські війська завдали удару безпілотними літальними апаратами по місту Новгород-Сіверський.