Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 10:42:26

Оплесками школяри Чернігова дякували за перегляд мультфільму “Місто мрії”

07.12.2011   07:58Агенцiя

У кінотеатрі імені Щорса м. Чернігова за сприяння “Чернігівкіно” відбулася презентація мультфільму про податки „Місто мрії”. Для перегляду мультфільму були запрошені учні шести шкіл міста.

Голова комісії з проведення реорганізації ДПА в Чернігівській області, голова ДПС у Чернігівській області Валентин Осипенко зазначив, що головна ідея мультфільму – навчити дітей, як майбутніх платників податків, бути чесними і відкритими перед державою. Тобто, виховати у них високу податкову культуру. Адже дуже важливо, щоб податки сплачувалися добровільно. Оскільки вони йдуть на благо суспільства, на фінансування бюджетних та соціальних програм, на захист малозабезпечених верств населення.

В основу мультфільму покладена казка білоруської письменниці Людмили Богданової. Головний герой мультфільму – працівник податкової інспекції, якого назвали Сан Санич Лелеко.

Переглянувши мультфільм “Місто мрії”, діти поділилися своїми враженнями. Власне, їхні оплески по завершенню перегляду, красномовно свідчили, що мультфільм сподобався. До зустрічі з податківцями діти разом зі своїми педагогами готувалися заздалегідь. Тож на знак подяки за запрошення на презентацію “Міста мрій” школяри прочитали вірші на податкову тематику.

Відділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57

Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.

Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:48

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

2 лютого: цей день в Україні і світі

2 лютого: цей день в Україні і світі 08:47

День 1440 Російська агресія - Day 1440 Russian aggression

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини