Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 січня, 12:59:52

Вихованці ліцею з посиленою військовою підготовкою стали віце-сержантами

07.12.2011   07:50

Майбутня військова еліта України з нагоди свята – Дня Збройних Сил – отримує свої нові погони.

Поки що це лише нашивки на погонах, але зірочки у них ще попереду. Кращі з кращих ліцеїстів Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою стали віце-сержантами.Відтепер вони заступники командирів взводів. Відзнаки їм вручають кадрові офіцери, викладачі ліцею та начальник головного штабу Військово-повітряних сил України Любомир Петрів.

З цього моменту, у разі відсутності офіцера, відповідальність за порядок та дисципліну у взводі покладатиметься саме на віце-сержантів.
Досвідчені офіцери виховують майбутню зміну.

Вихователь третьої роти 5 взводу підполковник запасу Олег Гончаров хвилюється разом зі своїми ліцеїстами. Його та інших викладачів ліцею сьогодні нагородили почесними грамотами та відзнаками. У нього за плечима тридцять один рік служби Вітчизні. Але Олег Гончаров дуже добре пам’ятає, як отримував свої перші зірочки.

2509 випускників Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою вже закінчили ліцей, половина з них вступили до військових вузів, а 970 – стали офіцерами. Але, як казав Суворов, поганий той полководець, який не мріє стати генералом. Чернігівські ліцеїсти, сьогоднішні віце-сержанти не з таких.

http://www.newch.tv/profile_main2.php?itemid=1777

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська область – одна з лідерів за темпами будівництва, – Андрій Прокопенко

Чернігівська область – одна з лідерів за темпами будівництва, – Андрій Прокопенко 10:38

Чернігівщина за підсумками 2019 року посіла 2 місце серед областей за темпами росту будівництва, піднявшись на 9 позицій порівняно з попереднім роком.

У Чернігові розпочинається реконструкція водопроводу на вулиці Промисловій

У Чернігові розпочинається реконструкція водопроводу на вулиці Промисловій 10:19

Відповідно до затвердженої інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал», з 27.01.2020 розпочинається реконструкція водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної.

Андрій Прокопенко: Чернігівська область має значний потенціал для створення нових інноваційних підприємств

Андрій Прокопенко: Чернігівська область має значний потенціал для створення нових інноваційних підприємств 10:17

Створення індустріального парку «Менський» є реальним прикладом впровадження інноваційної бізнес-ідеї на території об`єднаної територіальної громади. Кожна громада Чернігівщини у найближчій перспективі може приступити до реалізації інвестпроєктів, які б давали економічний ефект і таким чином залучати в область інвесторів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:40

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 січня до 8:00 28 січня 2020 року.

На кордоні знову вилучили марихуану

На кордоні знову вилучили марихуану 08:56

Днями, до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Сеньківка», пішки на вихід з України прибув 35-річний громадянин Молдови.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини