Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 листопада, 11:49:00

Вихованці ліцею з посиленою військовою підготовкою стали віце-сержантами

07.12.2011   07:50

Майбутня військова еліта України з нагоди свята – Дня Збройних Сил – отримує свої нові погони.

Поки що це лише нашивки на погонах, але зірочки у них ще попереду. Кращі з кращих ліцеїстів Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою стали віце-сержантами.Відтепер вони заступники командирів взводів. Відзнаки їм вручають кадрові офіцери, викладачі ліцею та начальник головного штабу Військово-повітряних сил України Любомир Петрів.

З цього моменту, у разі відсутності офіцера, відповідальність за порядок та дисципліну у взводі покладатиметься саме на віце-сержантів.
Досвідчені офіцери виховують майбутню зміну.

Вихователь третьої роти 5 взводу підполковник запасу Олег Гончаров хвилюється разом зі своїми ліцеїстами. Його та інших викладачів ліцею сьогодні нагородили почесними грамотами та відзнаками. У нього за плечима тридцять один рік служби Вітчизні. Але Олег Гончаров дуже добре пам’ятає, як отримував свої перші зірочки.

2509 випускників Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою вже закінчили ліцей, половина з них вступили до військових вузів, а 970 – стали офіцерами. Але, як казав Суворов, поганий той полководець, який не мріє стати генералом. Чернігівські ліцеїсти, сьогоднішні віце-сержанти не з таких.

http://www.newch.tv/profile_main2.php?itemid=1777

Останні новини Чернігівщини

Робота є на підприємствах легпрому

Робота є на підприємствах легпрому 10:43

Традиційно однією з провідних галузей економіки Чернігівщини є легка промисловість.В області зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому. Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, підприємства працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації 10:10

Забезпечувати функціонування міста в умовах війни, продовжити відновлювати пошкоджені об'єкти інфраструктури, сприяти стабільному функціонуванню економіки. Це кілька з пріоритетних напрямків, за якими планує жити та працювати Чернігів протягом наступного року. Вони визначені проєктом Програми економічного та соціального розвитку на 2023-й, який погодили на засіданні виконавчого комітету 24 листопада.

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині 10:05

Господарським судом Чернігівської області задоволено позови прокурорів про визнання незаконними та скасування рішень органів місцевого самоврядування про ліквідацію п’яти загальноосвітніх шкіл у Корюківському та Прилуцькому районах.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія. 09:27

Лабораторія цитогенетики займається діагностикою хромосомної патології, проводить каріотипування подружніх пар, дітей, пацієнтів з проявами хромосомних синдромів та каріотипування абортивного матеріалу з використанням різних методів диференційного забарвлення. Вона оснащена сучасним обладнанням та комп’ютерною програмою «Luciа».