Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 березня, 05:21:12

Зернові склади зловживають монополією

19.08.2013   08:07Агенцiя

Чернігівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету оштрафувало ТОВ “Городнянське ХПП”, ТОВ “Елеватор Агро”, ТОВ Агрофірма “Обрій” LTD та ПП “Північхліб” загалом на 89,0 тис. грн. за зловживання монопольним становищем.

Чернігівським ОТВ АМКУ завершено дослідження ринку надання послуг сертифікованих зернових складів, за результатами якого розглянуто справи проти: ТОВ “Городнянське ХПП”, ТОВ “Елеватор Агро”, ТОВ Агрофірма “Обрій” LTD та ПП “Північхліб”. На порушників накладено штрафні санкції на загальну суму 89 тис. грн за зловживання монопольним становищем, шляхом встановлення економічно не обгрунтованих цін на послуги сертифікованих зернових складів.

Відповідно до статті 46 Закону України “Про захист економічної конкуренції” надано рекомендації трьом зерновим складам: ПАТ “Млибор”, філії Менське ХПП” ПАТ “Державна продовольчо-зернова корпорація України” і СТОВ “Доч-Хліб” щодо виключення із договорів складського зберігання зерна пунктів стосовно подвійної оплати вартості зберігання зерна після закінчення терміну зберігання. Рекомендації виконано.

Одна з головних проблем ринку послуг сертифікованих зернових складів – відсутність єдиної методики визначення вартості послуг (визначення механізму формування вартості та економічно обґрунтованих тарифів (цін) на послуги).

Відділення було б вдячно бізнес-асоціаціям, суб’єктам господарювання, фізичним особам-підприємцям, пересічним громадянам за надання інформації про наявні на вищезазначеному ринку проблеми.

Останні новини Чернігівщини

На Кубку світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт Чернігівський спортсмен виборов бронзову нагороду 14:09

У період з 17 по 19 березня 2023 року в місті Інсбрук (Австрія) відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт.

Чернігівська область виборола ІІ командне місце на чемпіонаті України з біатлону серед юніорів 14:07

З 10 до 17 березня у селі Яворів, Львівської області проходив чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат, де команда Чернігівської області зайняла ІІ командне місце.

Чернігівську районну державну адміністрацію очолив Андрій Попик 14:04

Головою Чернігівської районної державної адміністрації призначено Андрія Попика. Відповідне розпорядження 34/2023-рп підписав 24 березня, Президент України Володимир Зеленський.

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року 14:02

За даними ДПСУ, всього за попередній тиждень з території Брянської області ворогом здійснено 19 обстрілів околиць 10 прикордонних населених пунктів Чернігівської області, під час яких зафіксовано 130 вибухів.